WWE 2K17 NXT Ed w/Figurine, Lithograph, Cards (bez DLC) - PS4

5026555422673

5026555422673

Použité

2 Položek skladem

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

990 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 4
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


WWE 2K17 NXT Ed w/Figurine, Lithograph, Cards - PS4 Bazar

Popis

Homefront: Revoluce je střílečka první osoby v otevřeném světě, kde musíte vést hnutí Resistance v partyzánské válce proti vynikajícímu vojenskému vojsku.

Živý, dýchací, otevřený svět reaguje na vaše činy - Vy a vaše Resistance Cell můžete inspirovat vzpouru na ulicích a obrátit se na okupaci do revoluce, jak utlačované civilisté bojují.

Ale váš nepřátel má výhodu - špičkovou technologii, palebnou sílu, těžkou zbroj a podporu vzduchu.

Musíte se naučit umění partyzánské války? zásahem, sabotáží, infiltrací, podvodem? a bojovat proti běhové bitvě ve válcovaném předměstí Philadelphie.

A kampaň pro jednoho hráče je jen začátek? v kooperaci Vy a vaši přátelé si můžete vytvořit vlastní odporovou buňku a stanete se proslulou jako hrdinové revoluce. Klíčové vlastnosti Prozkoumejte živý, dýchací otevřený svět - zažijte opravdový otevřený svět hry v střílečce první osoby, oživený úžasným CRYENGINE- Mage Guerrilla Warfare - to není lineární střelec; naučit se umění partyzánské války a používat zálohy, infiltraci a házet a spustit taktiky proti vašemu nepříteli v napínavých nepřátelských hasičích. Budovat odpor - nábor revolucionářů na příčinu, založit základny a bezpečnostní domy, zachytit a přizpůsobit smrtelný arzenál a postavit improvizované , homebrew zbraně pro váš Guerrilla Tool Kit Ignite revoluci - od utlačovaného občana k revolučnímu vůdci, epická kampaň pro jednoho hráče vypráví příběh druhé války za nezávislost.

Dynamický, vyvíjející se svět reaguje na vaše činy jako utlačovaný národ se zvedá v vzdoru proti okupaci Online Co-Op - vydejte se do bitvy online, vytvořte Resistance Cell se svými přáteli a vyhrajte si svou pověst jako Heroes Revolution Resistance Mode Form a Odbojte se svými přáteli online a bojujte s partyzánskou válkou proti vojenské síle KPA v napínavých narativních misích přes okupovanou Philadelphii.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta