WWE 2K17 NXT Ed w/Figurine, Lithograph, Cards (bez DLC) - PS4

5026555422673

5026555422673

Použité

Není skladem


1 198 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 4
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


WWE 2K17 NXT Edice w/Figurine, Lithograph, Cards - PS4 Bazar

Popis

Homefront: Revoluce je střílečka první osoby v otevřeném světě, kde musíte vést hnutí Resistance v partyzánské válce proti vynikajícímu vojenskému vojsku.

Živý, dýchací, otevřený svět reaguje na vaše činy - Vy a vaše Resistance Cell můžete inspirovat vzpouru na ulicích a obrátit se na okupaci do revoluce, jak utlačované civilisté bojují.

Ale váš nepřátel má výhodu - špičkovou technologii, palebnou sílu, těžkou zbroj a podporu vzduchu.

Musíte se naučit umění partyzánské války? zásahem, sabotáží, infiltrací, podvodem? a bojovat proti běhové bitvě ve válcovaném předměstí Philadelphie.

A kampaň pro jednoho hráče je jen začátek? v kooperaci Vy a vaši přátelé si můžete vytvořit vlastní odporovou buňku a stanete se proslulou jako hrdinové revoluce. Klíčové vlastnosti Prozkoumejte živý, dýchací otevřený svět - zažijte opravdový otevřený svět hry v střílečce první osoby, oživený úžasným CRYENGINE- Mage Guerrilla Warfare - to není lineární střelec; naučit se umění partyzánské války a používat zálohy, infiltraci a házet a spustit taktiky proti vašemu nepříteli v napínavých nepřátelských hasičích. Budovat odpor - nábor revolucionářů na příčinu, založit základny a bezpečnostní domy, zachytit a přizpůsobit smrtelný arzenál a postavit improvizované , homebrew zbraně pro váš Guerrilla Tool Kit Ignite revoluci - od utlačovaného občana k revolučnímu vůdci, epická kampaň pro jednoho hráče vypráví příběh druhé války za nezávislost.

Dynamický, vyvíjející se svět reaguje na vaše činy jako utlačovaný národ se zvedá v vzdoru proti okupaci Online Co-Op - vydejte se do bitvy online, vytvořte Resistance Cell se svými přáteli a vyhrajte si svou pověst jako Heroes Revolution Resistance Mode Form a Odbojte se svými přáteli online a bojujte s partyzánskou válkou proti vojenské síle KPA v napínavých narativních misích přes okupovanou Philadelphii.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta