XCOM 2 - PS4

5026555422383

Použité

273 Položek skladem

14 dnů

340 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 4
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


XCOM 2 - PS4 Bazar

Popis

XCOM 2 je pokračování XCOM Enemy Unknown, oceněné v roce 2012 strategickou hrou roku. Země se změnila a je nyní pod cizí pravidly. Tváří v tvář nemožným možnostem, musíte znovu sestavit XCOM a vzbudit globální odpor, abyste získali zpět náš svět a zachránili lidstvo.

XCOM ON THE RUN

Vezměte velení Avengeru, cizího zásobovacího řemesla převedeného na mobilní velitelství společnosti XCOM. Nová otevřená hratelnost vám umožňuje rozhodnout se, kde se má stát váš stávkový tým, jak zvýšit oblíbenou podporu a kdy bojovat s nepřátelskými protiopatřeními.

PŘIJÍMÁTE FIGHTEROVÉ ODOLNOSTI

Pět tříd vojáků, z nichž každá má vlastní dovednostní strom, vám umožní vytvořit konkrétní vojáky pro svůj taktický plán.

TACTICAL GUERRILLA COMBAT

Nové herní systémy nabízejí v boji taktickou flexibilitu. Použijte utajení k překonání nepřátelských hlídek. Společní nepřátelé pro drahocenné zařízení a artefakty. Záchranu VIP a uložte padlých soudruhů tím, že je odnesete do místa extrakce.

NOVÝ STROM ZNOVU

Rozmanitá cast nepřátel od silných nových cizích druhů ADVENTu, vynucujících cizí režim, nabízí zřetelnou taktickou výzvu.

NABÍDKA MULTI-HRÁČE HLAVY NA HLAVU

Mix-a-match skupiny lidí a mimozemšťanů a bitva hlavy-k-hlavu na náhodně-generované mapy.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta