Wolfenstein: The Old Blood - PS4

5055856405085

5055856405085

Použité

336 Položek skladem

14 dnů

368 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 4
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Wolfenstein: The Old Blood - PS4 bazar

Popis

Wolfenstein: The Old Blood

(Omlouváme se za strojový překlad)

Ve světě prvního dne stahovatelný obsah, Wolfenstein: The Old Blood vezme nový přístup k rozšíření o obsahu jeho předchůdce. Nebo, dalo by se říct, old school přístup. Jedná se o full-size kus zvěře, váží zhruba osm hodin za nízkou cenu bodu, to bylo zabaleno jako jeho vlastní entity.

Za tímto účelem, hra je prequel nastavit v předehře k The New Order, hra, která se pohybovala v Wolfenstein franšízu zpět do popředí shoot 'em-up myslích fanoušků. To staví hráče zpět do bot z řady hrdina BJ Blazkowicz, když se střílí jeho cestu přes hru dvou epizodách.

V první, "Rudi Jäger a Den vlků," budete muset vrátit zpět na místo v srdci seriálu Castle Wolfenstein. Musíte získat dokument, který nastaví události The New Order, ale samozřejmě, věci nejdou podle plánu. V průběhu epizody budete narazit na několik nových nepřátel variant, jako odstřelovač, vyřešit některé hádanky a udělat spravedlivé trochu stealthing a střelbu.

Druhá část, "Temná tajemství Helga Von Schabbs," vzít hru do divnější území. Stejně jako, nemrtvý území. Zombie. Ale střelec fanoušci nejsou cizí zombie, a to zapadá do B-filmový pocit starého krve.

The Old Blood přináší hráčům pevně-zaměřené dávku, co oni si užili od The New Order, a který by měl jít dolů v pohodě.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta