PS4 Official Dual Shock 4 Blue Crystal Controller (2017) - PS4 Bazar

0711719869269

0711719869269

Použité

Není skladem


2 325 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 4
Původ Velká Británie


PS4 Official Dual Shock 4 Blue Crystal Controller (2017) - PS4 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Revoluce v rukou

Převezměte si novou generaci přehrávání s přepracovaným bezdrátovým ovladačem DUALSHOCK 4, který vám dává přesné hraní do rukou.

Díky přepracovanému dotykovému panelu, který odhaluje světelný pruh nahoře spolu s elegantním matným povrchem, je to nejintenzivnější a nejintenzivnější způsob, jak hrát vůbec - a je k dispozici v široké škále barev, které vyhovují vašemu stylu.

Tlačítko SHARE

Zachyťte a předvedejte své nejlepší chvíle pouhým stisknutím tlačítka. Nahrajte videohry a snímky obrazovky přímo z vašeho systému PS4 nebo živě hrát svou hru, to vše bez narušení vaší hry v průběhu hry.

Touchpad

Získejte ještě přesnější ovládání pomocí vestavěného dotykového panelu, který nyní zobrazuje jedinečnou světelnou lištu a přidává do svých her další rozměr.

Vylepšené analogové páčky a spouštěče

Získejte hranu s mnohem přísnějším ovládáním v herních akcích.

Světelná lišta

Podívejte se na ještě více vašich her pomocí integrované světelné lišty, která svítí různými barvami v závislosti na herní akci - nyní viditelná na dotykovém panelu

Vestavěný reproduktor

Přiveďte své hry k životu a slyšte každý detail zvukovými efekty přicházejícími přímo z vašeho bezdrátového ovladače DUALSHOCK 4.

Stereofonní konektor headsetu

Poslouchejte své hry v soukromí a slyšte každý boom, bang a výbuch s integrovaným 3,5mm audio konektorem pro vaše sluchátka.

Snímače pohybu

Rock and roll jako vysoce citlivý vestavěný akcelerometr a gyroskop detekují pohyb, náklon a otáčení bezdrátového ovladače DUALSHOCK 4.

Nabíjení baterie USB

Nabíjejte interní baterii regulátoru z portu USB PS4, což vám pomůže při hře bez problémů.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta