Evil Within - PS4 Bazar

Bethesda Softworks

093155148918

093155148918

Použité

Není skladem


447 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 4
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Evil Within - PS4 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

V rámci zlo

Vyvinutý Shinji Mikami - tvůrce klíčový Resident Evil série - a talentovaný tým na Tango Gameworks, The Evil V ztělesňuje význam čistého přežití hrůzy. Zažijte znepokojující skutečnost jako pokusu vymanit z pokřivené machinací, které by mohly existovat pouze v těch strašlivých světů. Obličej se zkroutil tvorové a zkušenosti pravda hrůza, to vše umocňuje špičkové osvětlení a animace, které umožňuje upravené verze motoru id Tech 5.

Zatímco vyšetřuje scénu hrůzné masové vraždě, detektiv Sebastian Castellanos a jeho partneři setkávají záhadnou a mocnou sílu. Poté, co viděl zabití kolegy z kanceláře, Sebastian je přepaden a bezvědomí. Když se probudí, když se ocitne v nepříčetný světě, kde šeredné bytosti putovat mezi mrtvými.

Tváří v tvář nepředstavitelné hrůzy a bojuje o přežití, Sebastian vydává na děsivou cestu, aby odhalili, co je za toto zlé síly.

Vlastnosti: Čisté Survival horor Vrátí - Shinji Mikami, otec přežití hororu je opět režírovat mrazivý novou hru zabalený do strašení vyprávění. Napětí a úzkost zvýšit dramaticky, jak si prohlédnout herní svět mučen. Budete mít omezené zdroje k dispozici jak budete bojovat o svou přežití a zkušenosti hluboké obavy v tomto perfektní kombinaci hrůzy a akce. Brutální Lapače a kroucené zvířata - Face nepředstavitelné hrůzy a kruté pasti, jak budete bojovat o přežití proti drtivé převaze. Otočit zlo proti sobě pomocí stejných ďábelské zařízení proti drtivé smrtelné tvory. Neznámé Hrozby v nejistém světě - záhadné a zlí obavy tkalcovský stav dopředu ve světě, který bortí a kroutí kolem vás. Chodby, stěny, dveře, a celé budovy měnit v reálném čase, chytat hráče v realitě, kde mohou hrozby objevit kdykoliv az jakéhokoliv směru. Nová tvář hrůze - Vysoce řemeslně prostředí, strašlivé úzkosti a složitý příběh tkát dohromady, aby vytvořily dokonalý svět, který přinese hráče do výšky napětí. Porazit nepřekonatelnou hrůzu a zažít maximální vzrušení tím, že objeví zlem uvnitř.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta