No Man's Sky - PS4 Bazar

0711719849339

0711719849339

Použité

Není skladem


778 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 4
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


No Man's Sky - PS4 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Žádný člověk má Sky

Sci-fi hra odehrává v nekonečném procedurálně generované vesmíru

Nastavit Across nekonečný vesmír

Inspirován klasickým sci-fi a jeho ohromující smysl pro dobrodružství a fantazie, Hello Games představuje herní nebývalém rozsahu a ambicí. V nikoho nebe prozkoumat nekonečný vesmír, kde budete objevovat jedinečné nikdy předtím neviděl planety a formy života.

Tajemství spočívá ve středu galaxie, neodolatelným impulsem, který vás vtáhne na výpravnou cestu odhalit skutečnou povahu vesmíru. Vaše cesta bude účtována s nebezpečím, se setkávat nepřátelských tvorů a divoký piráty; aby přežili, budete muset připravit, upgrade vaší lodi, oblek a zbraně.

Ať už se rozhodnete bojovat, obchod nebo prozkoumat, každé rozhodnutí uděláte má důsledky, tvarování svou cestu, jak budete cestovat stále hlouběji do nikoho Sky.

Sky Žádný člověk je epické sci-fi dobrodružství zasazené přes nekonečný vesmír, ve kterém každá hvězda je světlo vzdáleného slunce obíhá planet plněné života - každý vy k návštěvě. Prozkoumat nikdy předtím neviděl světy, objevovat jedinečné lifeforms a obchodu, boji a přežití v galaktickém měřítku.

Prozkoumat vesmír možností

S více než 18.446.744.073.709.551.616 (18) quintillion možných planet, nikoho Sky procedurálně generované galaxie dává hráči jedinečnou příležitost prozkoumat světy, které nikdo nikdy na předtím. Průzkum je zcela bezproblémové, bez načítání obrazovek, ať už letíte z vesmíru na povrchu planety nebo dokonce deformace mezi solárními systémy.

Falšovat svou vlastní cestu ke středu galaxie

Ať už zvážit sami obchodníka, průzkumník nebo bojovník, neexistuje žádný limit na tom, jak budete hrát nikoho Sky. Můžete si proklouznout mezi herních stylů svobodně, od piráta do horníka, nájemný vrah, aby zeměměřič, ale vím, že každá akce může mít trvalé následky.

Boj prostoru na velkém měřítku

Dělat nepřátele a navazovat spojenectví spojením bojů mezi jednotlivými frakcemi, které zabírají celou galaxii. Zúčastněte se odvážné nájezdy na konvoje obchodních a smělých útoků na válečných lodí, prohlásit bounties a upgrade vaší zbraně. Ale pozor: pomáhat jedna frakce může provést její nepřátelé vy taky.

Vyměnit si cestu přes galaxii

Násilí není jedinou cestou k úspěchu. Objevování vzácných zdrojů a obchodování s nimi tam, kde jsou nejcennější vám pomůže hromadit bohatství můžete vyměnit za upgrade a lodí, které mohou nést stále větší náklad. Odměna bude veliký, ale budete riskovat přitahuje pozornost bezohledným vesmírných pirátů.

Připravte se na průzkum

Aktualizací své motory, můžete dále a rychleji cestovat, tlačí na hranicích známé galaxie. Přechod na jiný oblek pomůže chránit před zářením a extrémních prostředích, která by zabila nepřipravené.

Objevte sociální galaxii

Galaxie je živoucí, dýchající místo, s obchodními konvoje cestovat mezi hvězdami, piráti, policejní a vojenské lodě stále připraven k akci, a planetami překypující životem. To samé galaxie je také sdílen každým hráčem nikoho Sky. Možná uvidíte výsledky svých činů, stejně jako své vlastní?


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta