Call Of Duty World At War (15) - PS3

Activision

5030917057410

5030917057410

Použité

1289 Položek skladem

14 dnů

234 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 3
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Call Of Duty World At War (15) - PS3 Bazar

Popis

Call of Duty World at War (15)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Call of Duty: World at War má hodně dostát. Ctihodný Call of Duty série byl převezen do nových výšin tím Call Infinity Ward své of Duty 4, a očekávání jsou vysoká. Takže, co dělá World at War, vyvinutý CoD3 developer Treyarch, nabídnout?


No, to je základ skála pevná, pro začátek. Hra byla vytvořena pomocí Call of Duty 4 motoru, takže očekávat stejné filmové vizuální a důslednou kontrolu CoD4. Budete opravdu vidět v akci s podobnými plamenometu, který přidává oheň do směsi jako novou dynamiku pohrajte si s.

Treyarch se také vrátil k válce, která dělala Call of Duty série známého - druhé světové války. Spíše než šlapat stejné staré bojiště, ale hráči budou vrženi do zakalený boty ruských a amerických vojáků na více frontách. Těžký důraz byl kladen na divadle Pacifiku, což znamená, hráči budou muset vzít na japonských vojáků nasazení sebevražedné útoky, Ambush taktiky a útok banzaj.

Novinkou v sérii je co-op hru, která umožní hráči zažít kamarádství přední linii, jak se zapojit až se čtyřmi kamarády přes celý kampaně pro jednoho hráče. Samozřejmě, že to bude spojený konkurenční multi-player, který staví na úspěchu CoD4.

Svět vás potřebuje pro znovu bojovat povinností. Čas, aby zvýšily.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta