Grand Theft Auto: Episodes from Liberty - PS3

RocketstarsGames

5026555403771

5026555403771

Použité

802 Položek skladem

14 dnů

272 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 3
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Grand Theft Auto: Episodes from Liberty - PS3 bazar

Popis

Grand Theft Auto: Episodes z Liberty

Grand Theft Auto IV možná dodali obrovský velký kus zábavy se svými 30-lichých hodin hraní a podstatné režimu pro více hráčů, ale někteří hráči byli ponecháni chtít ještě víc ..

The Lost and Damned, hráči převzít roli Johnny Klebitz, člen titulárního Lost klub motocyklu, když je hozen ve středu soupeře gangů, kterou iniciovala jeho spoušť-šťastný vedoucího kroužku. Tato epizoda se zaměřuje na ztraceném boku Liberty City, proplétající se s událostmi v hlavním GTA IV hře.

Existuje dobrých šest hodin nebo tak režimu pro jednoho hráče, aby se měl spolu s raft možností pro více hráčů (z nichž všechny, přiměřeně, mají kola).

Poslední kapitola v sáze GTA IV, The Ballad of Gay Tony, vypadá nejen vytvářet bod uzávěru, který pomáhá zaokrouhlit všech temných zákoutí Liberty City, ale i kultivovat některé veselejší, šílených momenty z takoví San Andreas.

Středicí na nočního života Algonquin, charakter budete mít kontrolu nad v této epizodě je Louis Lopez, chlapík, který měl pro co žít, dokud vzít pod křídla "královna noční život", Tony Prince (aka Gay Tony). Louis je tak vděčná, že se stal Tony go-to chlap pro každou práci, která potřebuje dělat. Taková práce začne, aby zesílily brzy do příběhu, jak zjistíte, že majitel nočního klubu má běžet do nějaké potíže, kvůli dluhy gangstery a dívat se zády k soupeři, kteří chtějí, aby ho překonat.

Ačkoli Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City je technicky expanzí GTA IV, nevyžaduje původní hru hrát, aby každý uživatel s PS3 může mít jít.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta