Mafia II (18) - PS3

5026555401494

5026555401494

Použité

535 Položek skladem

14 dnů

338 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 3
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Mafia II - PS3 bazar

Popis

Mafia II (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Mafia II je third-person, pískoviště střelec, který poskytuje pohled do temného a nemilosrdném světě Mob. Rozšiřování na původní hitu Mafia, které uchvátilo více než 2 miliony hráčů po celém světě, tato nová inkarnace bere hráče ještě hlouběji do mafie s vyspělou a vzrušující zážitek, který umožňuje hráčům prozkoumat gameworld, jak si přejí a vtáhne je do něj jako nikdy předtím. Funkce zahrnují kompletní gangster zážitek z filmu, širokou škálu bojových včetně automobilovou-zapadajícího soundtrack náladu a ještě mnohem více.

Narodil se jako syn chudého přistěhovalce, Vito je sklíčeni italský Američan, který se snaží zabezpečit jeho kus amerického snu. Podíváme-li uniknout život v chudobě, která spotřebované jeho dětství, Vito se brzy pod vlivem vábení moci a bohatství, že život organizovaného zločinu může přinést. Drobný zločinec jeho celý život, Vito, spolu se svým kamarádem z dětství Joem, sestoupí do světa organizovaného zločinu. Společně budou pracovat prokázat sebe k Mob, jak se snaží, aby jejich jména na ulicích chladné a nemilosrdné město.

Funkce:

Gangster-Movie Experience - Prostřednictvím silné, autentické charakterizaci a přesvědčivé vyprávění, bude zralý děj, abyste pochopili tah a je nemožné uniknout života v Mob. Akční hry - Zúčastněte se v autě do automobilu přestřelky, z ruky do ruky boj a přestřelka, tvořit intenzivní a vzrušující zážitek. Zcela nový výkonu motoru Next Generation of Mob Video Games - příští generace motoru 2K Czech je, umožňuje hráčům cestovat z venkovním prostředí, aby byla složitě interiéry, aniž by bylo nutné pro nakládku časy. Autentický Script z Writer Mafia I - psaní tým z Mafie I se vrací dodat další powerhouse skript, který vykresluje příběh o přežití, kamarádství a úskalí sleduje americký sen. Hudba jako Životní prostředí - Hráči budou ponoří do Zlatá éra Ameriky jako Mafia II je vybavený systémem stop od některých z nejvlivnějších umělců éry.

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta