GRID Autosport - PS3

Codemasters

5024866362565

5024866362565

Použité

94 Položek skladem

14 dnů

366 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 3
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


GRID Autosport - PS3 bazar

Popis

GRID Autosport

V návaznosti na BAFTA-vyhrávat GRID a BAFTA nominován GRID 2, GRID Autosport je nová závodní hra od Codemasters, která přináší živý zážitek stát se profesionálním závodníkem. Ponoření hráče ve světě současného motoristického sportu s širokou škálou různých oborů a sérii budou hráči vybrat si, jak budovat a utvářet svou kariéru. Je to svět šíře, hloubky, intenzity, tlaku a samozřejmě vzrušení, že jen závodní automobily mohou přinést.

Závodní vedle spoluhráče, hráči musí překonat klíčové soupeře a uspokojit sponzory tým v divokých závodech kde každý průchod a polohy počítá. V mřížce Autosport obrovského kariéry, hráči se specializují na své oblíbené motoristické disciplíny, nebo zvítězí nad nimi všechny; hráči budou cítit agresi balení v cestovní vozy, řídit opotřebení pneumatik a závod dlouho do noci ve vytrvalostních akcí, auta závodu Open-kol s přesností, řízení show car tuner událostí a reagovat v reálném čase se pouličních závodů.

Každý jedinečný kategorie je k dispozici sérii věnovanou různých tříd, včetně Cat C cestovní vozy, hyperaut, vytrvalost GT auta, prototypy monopostů, Super upravených vozidel, Drift auta a mnoho, mnoho dalších. Překypující obsah, GRID Autosport obsahuje více než 100 trasách napříč 22 neuvěřitelných místech a světově nejvíce vzrušujících moderní a klasické vysoce výkonné závodní vozy pro sběr, melodii a upgrade.

Rysy a tón mřížka Autosport to byly utvářeny prostřednictvím konzultací s GRID komunitou, profesionálních jezdců a odborníky z Autosport Magazine. To zahrnuje návrat k pohledu v automobilu a nejautentičtější manipulaci v mřížce hře dosud. Multiplayerová závodní je poháněn RaceNet dodat nové výzvy každý týden od uvedení na trh a vidí zavedení zcela novými RaceNet Racing kluby pro on-line týmové soutěži. módy Party, konkurenční režimy split-screen demoliční derby a vše doplní rozsáhlý režim kariéry herní a expanzivní jádro online hry.

GRID Autosport přináší největší množství obsahu v sérii a ještě se skutečně autentickou motorsport pocit, ale neztrácí ze zřetele to, co dělá GRID hra mřížce hra - je to všechno o závodě.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta