Test Drive Unlimited 2 - PS3

Atari, Inc

3546430150146

3546430150146

Použité

213 Položek skladem

14 dnů

273 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 3
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Test Drive Unlimited 2 - PS3 bazar

Popis

Test Drive Unlimited 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Test Drive Unlimited 2 transformuje jízdy žánr, přidávání vytrvalost, vývoj a přizpůsobení nejnovějších her pro více hráčů na úspěšném proběhnutí volebního testovací jízdu. Test Drive Unlimited 2 integruje novou generaci on-line a multiplayer funkcí, vytvoření dynamického svět vyvíjí obsah a výzvy.

Vlastnosti: Zkušenosti - Zcela nový mód pro jednoho hráče příběh s podmanivou progrese znaků. Vytvořte si vlastní avatar a budovat své štěstí. Prozkoumat - Hit ulicích zcela nový ostrov Ibiza. Vezměte na tisíce unikátních misí, jak si prohlédnout více než dva tisíce mil zadních silnic a černém nahoře v tomto středomořském ráji. Navíc můžete zamířit na letiště Ibiza a vzít letu do Oahu a zkušenosti z havajských ostrovů, jak jste nikdy předtím: s více než 600 km nových asfaltu a off-road přidané síť, jakož i zcela nové mise a výzvy. Socialise - zcela nový out-of-auto režim, kde si můžete projít kolem společné prostory a interakci s ostatními hráči. Zcela nový jízdní kluby (cechy) jsou nyní obrovské součástí hry. Evolve - Desítky nových vylepšení, funkcí a režimy: dynamické počasí, den / noc, motion blur, poškození vozu, zcela nový model manipulace a více. Nové jádro jízdní režimy a herní včetně šampionátu, závodní škola, duely a poháry. Off-road je nyní hlavní, se zcela novou třídu vozidel a stovky mil terénních tratí nyní ve hře.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta