Just Dance 2014 - PS3

Ubisoft

3307215734148

3307215734148

Použité

1 Položka(Skladem v ČR)

386 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Just Dance 2014 - PS3 bazar

Popis

Just Dance 2014

(Omlouváme se za strojový překlad)

Strana je zpátky! Just Dance 2014 - nejnovější vydání světového # 1 prodejní taneční herní značky - přináší všechny nové pohyby s průlomem je k dispozici pro každého řízení pohybu platformy a více než 40 nejžhavějších tratí a tance.

Vlastnosti: World Dance Floor - Tanec s kýmkoli kdekoli na světě v režimu vůbec první on-line multiplayer Just Dance! Hráči připojit virtuální posádka - složená z reálného života přáteli nebo ostatními fanoušky Just Dance - a soutěžit na základě různých témat ( "Boys vs Girls", "Posádka Vs Crew"). Hráči mohou také sledovat jejich postavení na globální leader desky, podívejte se na zábavné statistiky o ostatních hráčů z celého světa, a vidět aktualizace komunity. On Stage Mode - Vlastní pozornost v tomto novém režimu, kdy jeden hráč bude tančit, olovo 2 zadní-up tanečnice, a dokonce i zpívat, pokud budou chtít! Jako hvězda přehlídky, hráč může brát vážně a předvést, jak talentovaní jsou, nebo jen flákat s přáteli. Budete dokonce schopen získat na texty váš zpěv talent! Evolved Mode pot - Hráči si mohou personalizovat svá Just Sweat cvičení tím, že vytvoří vlastní seznamy skladeb a sledování calories.There je také nová možnost, která umožní hráči ve všech herních režimů, a to i mimo vyhrazeném režimu Just Sweat, sledovat kalorií / doba strávená tanec / počet skladeb přehrát. Technologie SmartGlass - S tímto Just Dance 2014 další funkce gen budete moci zvolit svou píseň přes SmartGlass.
Hráč se také budou moci procházet menu a coverflow hry s ním. Kromě toho funkce Party mistr bude k dispozici na SmartGlass! Autodance - Autodance je nyní na všech platformách kamery povoleno a získal rozsáhlou modernizaci! Hráči mohou využít Autodance transformovat jejich pohyby do hudebních klipů, přinese své tance k životu po každé písni, nebo prostě flákat vytvořit povedené video. S Autodance, hráči mohou okamžitě sdílet všechny své oblíbené zážitky s přáteli, rodinou nebo na celém světě! Just Dance TV - Projděte taneční videa kamarádů, podívejte se na nejnovější a populární obsah, a prozkoumat Doporučené sekci Video v modernizované Just Dance TV - největší rozbočovač uživatele videa vytvořená kdy viděl společenskou hrou. Více tance na stopu - Všichni mají rádi rozmanitost! Najít alternativní choreografii ve všech druzích včetně Just Sweat, krajní, bitvy a mash-up.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta