Far Cry 3 Insane Ed + Figure - PS3

Ubisoft

3307215635568

3307215635568

Použité

Není skladem


812 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Far Cry 3 Insane Edice + Figure - PS3 bazar

Popis

Far Cry 3 Insane Ed + Obrázek

(Omlouváme se za strojový překlad)

Mimo dosah civilizace spočívá nezákonný ostrov kde vládne násilí. To je místo, kde se ocitnete pletl, které byly uloveny v krvavém konfliktu mezi psychotickými válečníků ostrova a původních rebelů. Bojuje o přežití, vaše jediná naděje na únik je přes ústí pistole.

Objevte ostrov je temná tajemství a vzít boj na nepřátele; improvizovat a používat prostředí ke svému prospěchu; a přelstít své obsazení bezohledný nepříčetných obyvatel. Pozor na krásu a tajemství tohoto ostrova šílenství ... Kde nic není, co se zdá, budete potřebovat více než štěstí uniknout naživu.

Funkce:

SVĚT ULTIMATE OPEN - Vytvořte si svůj vlastní akční FPS a dobrodružství. Přizpůsobit své zbraně, své schopnosti a váš přístup ke každému úkolu, ať už dáváte přednost intenzivní run-and-gun akci, kradmé zblízka takedowns, nebo dlouhé Sniping rozsah. Ostrově nebezpečí a DISCOVERY - prozkoumat různorodou ostrov hřiště, od pohoří až bažinaté pastvin a bílé písečné pláže. Objevovat památky, lov exotických zvířat, hrát mini-hry, a cestovat rychle po zemi, po moři nebo letecky. Probojovat přes ostrov je města, chrámy, říční přístavy a další. Odhalit nezapomenutelný příběh a šílený obsazení charakterů - Setkání poutavý a narušené obsazení postav, jak si vzít drsný cestu do temné straně lidstva, které spisovatel Guild Award-vítěz. Zahrajte si s přáteli v plné CO-OP kampaň - týmu až na čtyři hráče samostatný příběh kampaně, která bude výzvou, abyste být váš nejlepší a společně pracovat na zvítězí. Zkušenosti ostrov očima vzpurné posádky v jejich vlastní snaze přežít proti přesile. Zahrajte si online nebo split-screen. JINÁ plemeno Multiplayer - Far Cry 3 Inovativní multiplayer odměny dovednosti a týmová hra. Chcete-level-up, hráči musí navzájem podporovat posílením s bitvou pláče, oživení spoluhráče, a volání podporou tým zbraně. Po každém zápase, zvolte potrestat nebo milosrdenství pro své nepřátele v zábavné a pokroucených cestách s interaktivními scénách řezu. Pomocí mapy editoru vytvořit a používat nový obsah - Výkonný a snadno použitelný Far Cry editor map je zpět, s nových a vylepšených funkcí. Komunita mapmakers zajišťuje konstantní proud nového obsahu, s těmi nejlepšími předvést celý svět těšit. Používání mapa šablon nástrojů můžete udělat úžasné mapy snadno a rychle.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta