Assassin's Creed 3 - PS3

Ubisoft

3307215634509

3307215634509

Použité

Není skladem


209 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Assassin's Creed 3 - PS3 Bazar

Popis

Assassin Creed 3

(Omlouváme se za strojový překlad)

Americká kolonie, 1775: statečný mladý válečník bojuje, aby zachránil své vlasti. Ale to, co začíná jako boj o území promění mimořádné cestu, která ho bude transformovat do hlavního vraha - ten, který navždy změní osud novorozence národa.

Jste Connor, bojovník syn indiánského matce a britskému otci. Vzhledem k tomu, kolonie přiblížit k revoluci, budete věnovat svůj život svobodě svého klanu, se stal jiskrou, která zažehne revoluci do plné záři. Váš křížová výprava vás povede přes krví nasáklé bojišti a přeplněných městských ulic, do nebezpečné divočiny a bouřlivé moře. Budete svědky nejen historii ... budete dělat to. Na pozadí jednoho z nejkrvavějších revolucí ve světových dějinách, připravte se nasaje zpět do staletého boje mezi Assassin řádu a jejich úhlavního nepřítele, templářů. Rozpoutat smrtící nové dovednosti a zkušenosti úžasně realistický svět vytvořený Anvil příští, nový motor nabízí zcela nové možnosti hraní. Vítejte na zcela novou kapitolu v sáze Assassin Creed.

Funkce:

Nový mistr Assassin - Jako Connor, indiánské vraha, odkrýt své dravé instinkty se stonek své nepřátele a zničit je s novými zbraněmi, včetně Tomahawks, lanové šipky, střelnými zbraněmi a další. Zapálit ohně revoluce - Boj od Lexingtonu Bunker Hill, jste americká první vysoce kvalifikované mistr vrah. Podněcovat revoluci tím, že pracuje v zákulisí vedle historických ikon, jako je George Washington, Benjamin Franklin a další. Prozkoumat Brave New World - Sledovat své nepřátele pomocí masivních prostředích od rušné městské ulice na krví nasáklé bojištích, a do vzdálených koutů americké hranice. Ohromující New Design - Zažijte sílu Ubisoft-Anvil Další nový motor určený pro Assassin Creed III. Revoluční fyzika, animační a meteorologické systémy poskytují bezprecedentní realismus, zatímco zcela nový bojový systém přináší intenzivnější gut-trýznivou bojů než kdykoliv předtím. Conquer moři - Převzal velení své vlastní námořní válečná loď a poslat své nepřátele do vodního hrobu. Intenzívní multiplayerová - Proslulé multiplayer systém se vrací s řadou vylepšení, včetně zcela nových postav, mapy a režimem pro ještě dodat nejvíce přesvědčivé online provoz.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta