• -50%
  • Vyprodáno
UFC: Undisputed 3 (15) - PS3
search

UFC: Undisputed 3 (15) - PS3

349,00 Kč
174,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Vyprodáno


UFC: Undisputed 3 (15)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Pozitivně a nejprodávanější MMA videoherní série se vrací, aby se hráči uvnitř Octagon s UFC Undisputed 3, přináší intenzivní akci zaměřenou na UFC brutální prst až k patě souboje, působivou vizuální prezentace a zvýšení dostupnosti.

Díky přidání PRIDE Mode, zcela nové podání systému, nové způsoby, jak dokončit boj a zvýšenou dostupnost prostřednictvím tradičních i zjednodušených ovládacích prvků herních budou hráči zažít naprostá brutální boj a čistý adrenalin spěchat pokaždé, když krok uvnitř Octagon.

Hráči budou také zažít vzrušení z živého UFC události přes výrazné zlepšení vizuálních - z vysílání do klece straně - díky nové pozice kamery a zavedením tolik očekávaných stíhacích vchody.

Herecké zkušenosti UFC s výrazně zlepšenou on-line sadu funkcí, včetně nových a aktualizovaných nabídek, UFC Undisputed 3 umožňuje hráči mají své zápasy - jejich cesta - dodat nejvíce konkurenceschopnou a poutavý zážitek k dnešnímu dni pro povolení.

Vlastnosti: PRIDE MODE - soutěžit poprvé v legendárním PRIDE prostředí s oficiální hlasatele a renomované japonské pravidel MMA ligy, včetně brutální fotbal ve stylu kopy, hlava stomps a pozemních kolena k hlavě. Dokončit zápas - S potrestání nové pohyby, zcela nový systém podání a zvýšený důraz na prezentaci, hráči budou mít více možností, než kdy jindy využít poražený soupeř. Z vysílány CAGE-SIDE - Zažijte intenzitu UFC s novými pozicemi kamery přesvědčivé stíhacích vchodů, vylepšené animace obličeje a odvážný, vysoký kontrast vzhled. Gameplay dostupnost - Dovnitř Octagon s možností volby mezi tradiční a zjednodušené možností ovládání, umožňuje hráčům všech úrovní zažít intenzitu UFC při provádění jednoduchých stojící stávky či složitějších pozemní a přechodové mechaniku. MIMOŘÁDNÁ ROSTER - jít hlava k hlavě s více než 150 plodný UFC bojovníků, včetně přidání muší váhy a bantamové divizí. Rozsáhlou online NABÍDKA - výrazně vylepšenou on-line zkušenosti, včetně obou nových a změněných funkcí završuje nejlepší konkurenční bojové zkušenosti k dnešnímu dni pro povolení.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

4005209156783
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.