• -50%
UFC: Undisputed 3 (15) - PS3
search

UFC: Undisputed 3 (15) - PS3

349,00 Kč
174,50 Kč s DPH Sleva 50%
Stav Použité
Dostupnost 2-3 dny
Původ: UK
Záruka: 6 měsíců
Verze PAL
Počet
Poslední kus skladem

UFC: Undisputed 3 (15)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Pozitivně a nejprodávanější MMA videoherní série se vrací, aby se hráči uvnitř Octagon s UFC Undisputed 3, přináší intenzivní akci zaměřenou na UFC brutální prst až k patě souboje, působivou vizuální prezentace a zvýšení dostupnosti.

Díky přidání PRIDE Mode, zcela nové podání systému, nové způsoby, jak dokončit boj a zvýšenou dostupnost prostřednictvím tradičních i zjednodušených ovládacích prvků herních budou hráči zažít naprostá brutální boj a čistý adrenalin spěchat pokaždé, když krok uvnitř Octagon.

Hráči budou také zažít vzrušení z živého UFC události přes výrazné zlepšení vizuálních - z vysílání do klece straně - díky nové pozice kamery a zavedením tolik očekávaných stíhacích vchody.

Herecké zkušenosti UFC s výrazně zlepšenou on-line sadu funkcí, včetně nových a aktualizovaných nabídek, UFC Undisputed 3 umožňuje hráči mají své zápasy - jejich cesta - dodat nejvíce konkurenceschopnou a poutavý zážitek k dnešnímu dni pro povolení.

Vlastnosti: PRIDE MODE - soutěžit poprvé v legendárním PRIDE prostředí s oficiální hlasatele a renomované japonské pravidel MMA ligy, včetně brutální fotbal ve stylu kopy, hlava stomps a pozemních kolena k hlavě. Dokončit zápas - S potrestání nové pohyby, zcela nový systém podání a zvýšený důraz na prezentaci, hráči budou mít více možností, než kdy jindy využít poražený soupeř. Z vysílány CAGE-SIDE - Zažijte intenzitu UFC s novými pozicemi kamery přesvědčivé stíhacích vchodů, vylepšené animace obličeje a odvážný, vysoký kontrast vzhled. Gameplay dostupnost - Dovnitř Octagon s možností volby mezi tradiční a zjednodušené možností ovládání, umožňuje hráčům všech úrovní zažít intenzitu UFC při provádění jednoduchých stojící stávky či složitějších pozemní a přechodové mechaniku. MIMOŘÁDNÁ ROSTER - jít hlava k hlavě s více než 150 plodný UFC bojovníků, včetně přidání muší váhy a bantamové divizí. Rozsáhlou online NABÍDKA - výrazně vylepšenou on-line zkušenosti, včetně obou nových a změněných funkcí završuje nejlepší konkurenční bojové zkušenosti k dnešnímu dni pro povolení.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

4005209156783
1 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.