Rayman Origins - PS3

Ubisoft

3307215594575

3307215594575

Použité

Není skladem


506 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Rayman Origins - PS3 bazar

Popis

Rayman Origins

(Omlouváme se za strojový překlad)

Michel Ancel, oslavovaný tvůrce Rayman, Beyond Good & Evil a Raving Rabbids vrací ke svým kořenům, aby nám přinést Rayman Origins: s vysokým rozlišením 2D strana-rolování, platforming dobrodružství v plném 4-player co-op!

Hrát Rayman Origins a objevit nebo znovuobjevit magický vesmír a legendární 2D hry, která získala srdce milionů fanoušků ...

Když se Glade snů je zaplavený "nefurrious" Darktoons Rada Fairy rychle vyvolá Rayman zachránit den; ale hrdina světla není úplně všechno ..., aby mu pomohli, Rayman se spojí se svým nejlepším přítelem, Globox a dvěma vychytralí průvodců, na Teensies. Společně budou muset obnovit mír na mýtině, nebo sledovat, jak jejich milovaný domov mizí jako špatný sen na světě nejvíce veselý tým hrdinů ...

Vlastnosti: Znovuzrození plošinových Legenda: Rayman Origins přivádí zpět mnoho z klasických postav, oživil v jejich původní 2D podobě, stejně jako celý nový svět postav a prostředí. Objevovat kořeny Raymana sbíráním kousků mýtině historie a sestavit z nich odhalit pravdu Rayman jeho původu. 4-přehrávač, skok-In / Jump-Out, Co-op hraní: hrát jako Rayman v sólo kampaně, nebo mít až tři přátelé skočit do kdykoli hrát jako Globox nebo jako jeden ze dvou Teensies. Hráči si mohou nechat kdykoliv aniž by to ovlivnilo průběh ti druzí. Jedinečný přístup k 2D umění: bohatý svět s více než 100 charaktery a 12 jedinečných prostředích vytvořených některé z nejvíce renomovaných výtvarníků a animátorů v videogaming je. Tento tvůrčí přístup k 2D designu bude vychytávat srdce plošinovka fanoušků a zavést novou generaci k velmi oblíbeným postav v jeho původní 2D podobě. Naprostá hřiště: Rayman Origins obsahuje přes 60 úrovní 2D plošinových hraní určený pro všechny věkové kategorie a hrajících stylů. Odemknout nové schopnosti postupně a návrat na předchozí úroveň objevovat nové cesty a tajemství. Variace Gameplay: Rayman Origins je plošinovka ve svém jádru, ale má prvky mnoha herních žánrů. Rayman, Globox a Teensies získat jedinečné schopnosti, zatímco oni postupují přes dobrodružství, včetně plavání, potápění a senzační "HairlyCopter." Hra také obsahuje mnoho prvků akce, dobrodružství a porazit 'em-up hry. Epic Boss Boje: Obří růžové monstrum se stovkami očí ... A má k dispozici, hornaté golem ... zlý daisy-cum-masožravá rostlina ... Rayman Origins bude dát hráči na zkoušku s těmito a mnoho dalších náročné boss bitvy ! Hrst vysoce talentovaných umělců a inženýrů: Rayman Origins byl vyvinut týmem UBIart ve městě Montpellier a je postaven na open-source enginu - do UBIart rámcem - navržený Michel Ancel dovolit mnohem menší týmy umělců a vývojáři produkují neuvěřitelně vysoce kvalitní grafiku a hratelnost rychle a efektivně. Tato garáž-game přístup vedl k velkým krokům v kreativity a inovací.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta