Prince Of Persia: Forgotten Sands - PS3

Ubisoft

3307212805759

3307212805759

Použité

Není skladem


259 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Prince Of Persia: Forgotten Sands - PS3 bazar

Popis

Prince of Persia: Forgotten Sands

(Omlouváme se za strojový překlad)

Označení konzoly debut next-gen o úspěšném seriálu Ubisoft, Prince of Persia - The Forgotten Sands je další kapitola v fan-oblíbená Písky času vesmíru.

Návštěva království bratrovu po jeho dobrodružství v Azad, princ najde královský palác v obležení mocné armády usilující o jeho zničení. Rozhodování o použití prastarou sílu písku v zoufalý pokus zachránit království před totálním zničení, bude princ vydává na epické dobrodružství, v němž se naučí nést plášť skutečného vedení, a že velká moc často přichází s velkou cenu.

Hráči budou objevovat klasické hry znovuobjevil: Písky času trilogie umístil laťku vysoko, pokud jde o vynikající výsledky za třetí osoba akční adventura žánru, proužku, který je asi má být překonán. Z obrovské měřítku multi-nepřátelských soubojů, k oslnivým akrobatickým výkonům plných obratnosti v gigantických prostředích zvýšenou schopností princova ovládat přírodu a čas, bude The Forgotten Sands tlačit fenomenální schopnosti princ, aby neviditelných úrovní.

Se všemi totální válku za branami království, budou princovy schopnosti být napadeno jako nikdy předtím a to v průběhu epických, senzačních momentů, ať už se jedná škálováním hradní věž kolabující za bombardování či potírání nepřátele stovky centimetrů.

The Forgotten Sands nabídne hráčům nezapomenutelné set kusů, které by nikdy nebylo možné bez pokročilých technologií, které nabízí oceněné Anvil motoru.

Ovládat přírodní síly a času, princ bude mít souběžnou moc nad okolním prostředím a nepřáteli. Princ se zjistí, že využití síly sama příroda dokáže být ničivé vůči jeho schopnosti přetáčet čas.

Set mezi Prince of Persia - The Sands of Time a Warrior uvnitř, The Forgotten Sands poskytuje fanouškům novou kapitolu v sáze o princi a příležitost prohloubit znalosti o událostech z této série.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta