Brothers In Arms: Hell's Highway - PS3

Ubisoft

3307210331144

3307210331144

Použité

Není skladem


239 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Brothers In Arms: Hell's Highway - PS3 bazar

Popis

Brothers in Arms: Pekelná dálnice

(Omlouváme se za strojový překlad)

Pokud existuje jedna věc, kterou v posledních několika letech nám přinesla, je to hromady a hromady střelců druhé světové války. Do boje pochoduje Ubisoft a převodovka je Brothers in Arms: Pekelná dálnice. Může toto úsilí vyčnívat z davu?

No, to squad-založené střelec má dvě věci, které jej odlišují. Prvním z nich je vojenský směr poskytované Gearbox Software Colonel John Antal - vysloužilého amerického armádního vysokou gramáží, jejichž vliv se stala určující silou za projektem. Na druhé straně je kladen důraz na realistických taktiky, které musí být zvládnut k dosažení cílů.

Brothers in Arms: Pekelná dálnice také vyniká dějem, který je nastaven na pozadí k porážce Allied spíše než slávě D-Day nebo na ruskou frontu.

Arnhem angažovanost (Operation Market Garden) ze září 1944 byla spojenecká vojenská pohroma, která vyústila v tisících mužů byl zabit nebo zajat. To je během této největší letecké invaze v historii, které můžete převzít roli Sgt Matta Bakera, výsadkář s 101. výsadkové.

Hra se točí kolem vedoucí jednotky do boje, které jej vydaly se základními příkazy ke spuštění, potlačit a zapojit se nepřátelská vojska při pokusu, aby se vyhnul krupobití nepřátelské palby. Vaši vojáci se pohybují přes jednoduché rozhraní, ne nepodobný tomu použitý ve Full Spectrum bojovník THQ, ačkoli Brothers in Arms je mnohem méně těžkopádný a intenzivnější než svém strategickém-těžký bratranec, a máte větší tlak udržet naživu v boji.

To by nemělo být střelec, ovšem bez komponentu s více hráčů. Pekelná dálnice je, že se hratelnost squad-based slibují udržet věci zajímavé.

Přes druhé světové války únavě, krém stoupá k povrchu a bratry ve zbrani: Pekelná dálnice vypadá zvukového kandidáta s důrazem na taktiku spíše než sebevražedné first-person akci. To je také opírá o pevné základy v historii a slušné výzkumu. Kupředu, k vítězství!


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta