Katamari Forever - PS3

Bandai Namco Entertainment

3296580810161

3296580810161

Použité

Není skladem


1 108 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Katamari Forever - PS3 bazar

Popis

Katamari Forever

(Omlouváme se za strojový překlad)

Představovat největší sbírku stupňů, módy, písně a bratranci k dnešnímu dni, remixoval klasické Katamari Damacy melodie, zbrusu nový příběh, mnoho nových vizuálních efektů a 1080p grafiku, Katamari Forever je zkušenost konečný Katamari.

Zůstat věrný excentrického Katamari vesmíru a jeho unikátní hratelnost, hráči Katamari Forever bude využívat princovu Katamari vyhrnout předměty denní potřeby. Čím více objektů princ sroluje, čím větší bude její Katamari se stane, což mu umožnilo srolovat i větší předměty. V Katamari Forever princ čelí své nejtěžší úkol ještě více zvláštní a nádherné Katamari vyhrnout než kdykoliv předtím.

Hrozná událost nastala způsobující hvězdy zmizet z noční oblohy a král všech Cosmos upadnout do komatu. Princ musí používat svůj jemně vyladěné Katamari postupové dovednosti ještě jednou znovu vytvořit chybějící nebeských těles, zachránit jeho královským otcem a obnovit pořádek do vesmíru. Palec cvočky, sushi, kočky, lidé, mrakodrapy, zaoceánské parníky a kontinenty - nic není v bezpečí, princ dělá jeho cestu přes největší různých fázích někdy v jediném Katamari hry.

Nové grafické styly dát Katamari Forever určitá "je ne sais quoi", která zcela nový Katamari hry vlastnit. Styl Wood používá teplé sépie dát etapách dřevěný pocit, zatímco Comic vytváří husté černé obrysy na každý objekt, vyplněn s hlubokými, bohatými barvami. Existují na výběr, takže se ujistěte, aby je všechny vyzkoušet a najít své oblíbené pro zcela nový způsob, jak poznat svět Katamari různé styly.

Kromě všech těchto skvělých nových funkcí, Katamari Forever bude také obsahovat místní kooperativní a konkurenční multiplayerové módy. Vyberte si svůj oblíbený bratrance a hrát spolu nebo se na přátele a rodinu ve vyhřívaném soutěži. Kdo se stane mistrem Katamari?


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta