Naruto Ultimate Ninja Storm - PS3

Bandai Namco Entertainment

3296580806102

Použité

56 Položek skladem

14 dnů

221 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Naruto Ultimate Ninja Storm - PS3 bazar

Popis

Naruto Ultimate Ninja Storm

(Omlouváme se za strojový překlad)

Poprvé Naruto fanoušci mohou získat opravu svých oblíbených postav děje head-to-head v puchýřů high-definition boji na PS3.

Na rozdíl od bitvy arény na bázi zvýhodněný Tekken, mrtvý nebo živý a duše Calibur, Naruto: Konečný Ninja Storm vezme v boji z arény a ven do explorable světa, kde hráč může potulují a využít prostředí na jejich výhodu.

Ale počkej - to není jen o boji proti! Naruto: Konečný Ninja Storm je vybaven "Maximální poslání" dobrodružství režimu. 100 samostatných misí, režim trvá hráče prostřednictvím příběhu prozradil to v originálním oživeném televizním seriálu a až do Sasuke Retrieval ději.

Běží protože je mocným PS3, vizuální snadno srovnávat s vysoce kvalitní animaci televizního seriálu - zásadní význam pro dopravu brýle, které jsou bitvy mezi úžasné pravomoci, kterými disponuje postavami ve hře a kolosálních, legendárních nepřátelskými tvory Naruto vesmíru. Na pomoc v těchto epických soubojů, hráči si mohou vybrat svůj vysněný tříčlennou tým a instruovat spojence na obranu nebo k provedení útoků.

Se svou směsicí 25 hratelných postav, filmový kvalitní příběh, bez roamingu dobrodružství a otevřená bitva důvodů, Naruto fanoušci bez PS3 jistě myslet útočit prasátko ...


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta