Afro Samurai (18) - PS3

Bandai Namco Entertainment

3296580805655

Použité

47 Položek skladem

14 dnů

255 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Afro Samurai (18) - PS3 bazar

Popis

Afro Samurai (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Afro Samurai je platforma, bojová hra od Namco Bandai, volně založený na manga a anime stejného jména.

Hra je vykreslen v cel-stínované 3D, že to neuvěřitelně efektivní komiks styl dává. Výsledkem je jeden z nejvíce vizuálně ohromující hry kdy viděl, a styl se hodí zejména k ději a předmět hry.

Hra sama o sobě je poměrně jednoduchý volný roaming bojová hra, podobný ve stylu k Prince of Persia a Ninja Gaiden. Vypráví se, že ten, kdo se může stát Number One a don slavnostní čelenka bude poskytnuta pravomoci boha, a bude vládnout světu. Ale jen Number Two mohou napadnout číslo jedna.

Z tohoto důvodu, pozice číslo dvě je ve velké konkurenci, a mění ruce často často dříve, než je držitel dostane šanci napadnout číslo jedna. Afro otec byl číslo jedna, dokud nebyl zabit ozbrojenec s názvem Justice. Afro svědkem to jako dítě. Ve hře Afro Samurai je nyní dospělý a on je také aktuální číslo dvě. Hra sleduje jeho dobrodružství, jak se pokouší najít a napadnout spravedlnost, a stát číslo jedna. Jako Afro postupuje směrem k číslo jedna je udržet hory, Empty Sedm Clan pošle vlnu za vlnou agentů attemtp zabít Afro a vzít jeho číslo dvě čelenku. Hráči dostanou šanci, aby se pokusila porazit spravedlnost, pomocí kombinace sowrdplay, hity, kopy a bloky.

Hra obsahuje hlasy Samuel L. Jackson jako Afro, stejně jako Kelly Hu a (Hellboy), Ron Perlman. Přesto, že název je vizuálně ohromující, je nesmírně náročný na kalužích krve, a nabízí zobrazení nahoty.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta