Soul Calibur IV (4) - PS3

Bandai Namco Entertainment

3296580805105

Použité

214 Položek skladem

14 dnů

235 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Soul Calibur IV (4) - PS3 bazar

Popis

Duše Calibur IV (4)

(Omlouváme se za strojový překlad)

V Soulcalibur IV (sc4) epické boje mezi ducha meče, Duše Calibur a prokletého meče, Duše Edge, pokračuje odhalení o tomto probíhajícím příběhu jako bojovníci z celé galaxii usilovat o mocné zbraně pro své vlastní cíle a čelit konečný úsudek. Katapultuje povolení do příští generace (jistě současná generace teď !?) SC4 ohýbá jeho grafické svaly přinést nový pohled na postavy, zbraně a prostředí podobně.

S oslňující s vysokým rozlišením grafiky na pořadu (pokud budete mít potřebné zařízení, na kterém se dívat) SC4 nabízí zcela nový bojový systém, který může dobře překvapí několik bojová hra veterinářů. Díky rozšířený režim úprav, hra umožňuje hráčům přizpůsobit znak do určité míry, vypadat a fungovat tak, jak si to přejí. Také poprvé v této sérii, přizpůsobené hasiči a originální charaktery mohou být přijata on-line napadat jiné pro čísla jeden bod v této tolik obdivoval sérii.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta