Dragonball Z: Burst Limit - PS3

Bandai Namco Entertainment

3296580804702

Použité

43 Položek skladem

14 dnů

298 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Dragonball Z: Burst Limit - PS3 bazar

Popis

Dragonball Z: burst Limit

(Omlouváme se za strojový překlad)

Dragon Ball Z hry jsou zdaleka nic nového. Vypadá to, že měsíc mimochodem, ve kterém je jedna není uvolněna, je vzácnost. Co je nové, je však mega populární série se objeví na příští generaci konzolí. Namco Bandai oprávněně domnívá, že u příležitosti zaslouží něco jako overhau

Pokud nejste obeznámeni s řadou Dragon Ball Z, je to v podstatě o Super-poháněl charaktery battering ER, těsto ze sebe ve světové rozbití bojů, které jsou často bojovaly na super rychlost. V případě, že nedostane prsty záškuby, nevíme, co bude.

Pracovní plán z hratelných postav byl zmenšen ze tří postav na skromnější pár desítek nebo tak, ale to učinil prostor pro větší důraz na základních dějů z DBZ, které hrají ven přes sérii kapitol, které lze řešit na hráčův volný čas.

Stejně jako u předchozí Dragon Ball Z beat-em-up, hra byla navržena tak, aby nováčci nebudou ocitnou z jejich hloubky, ale to neznamená, že to nebude odměňovat ty více zběhlý v mechanice seriálu ' , Jak jste si moc nahoru a dělat věci, jako "jít Super Saiyan 'budete potřebovat více složitý znalosti o tom, jak hra funguje. Když jste Super Saiyan, například, dostanete mnohem silnější základní útoky, ale také najdete sami mnohem zranitelnější, což umožňuje svého soupeře snadnější výstřel.

Nová generace konzole znamená novou generaci Dragon Ball Z. To je ideální skákání na místě.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta