Tekken 6 - PS3

Bandai Namco Entertainment

3296580800049

Použité

465 Položek skladem

14 dnů

394 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Tekken 6 - PS3 bazar

Popis

Tekken 6

(Omlouváme se za strojový překlad)

TEKKEN nastavuje standard pro bojové hry s ohromujícím realismem a nekompromisní kvalitou a TEKKEN 6 slibuje pohánět sérii větších výškách s významnými vylepšeními herní a největší postavy seznamu kdy viděl v sérii Tekken.

Vyneseno v živých detailech s vysokým rozlišením, TEKKEN 6 předznamenává nástup nové éry jako nového krále turnaje železné pěsti zahájí činnost, s intenzivním herních režimů nové funkce a prostředí, které zaručují puchýře boj akční, blesk se rozvíjejícím rvačky a kostí -crunching punč-up.

TEKKEN 6 vidí návrat mnoha známých tváří a zároveň zavádí řadu nových postav vedoucích k největším line-up série nikdy neviděl. Každý bojovník je vybaven vlastními smrtících technik, pohybů a útočných kombinací dosud aby TEKKEN 6 nejnáročnějším Král turnaje železné pěsti. Funkce charakter přizpůsobení se bude dále prohlubovat režimy bojová akce a multiplayer herní nechat hráči vzít své bojovníky on-line soutěžit o světovou nadvládu.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta