Elder Scrolls V: Skyrim CE W/ Figure+Artbook+Map - PS3

Bethesda Softworks

093155143609

Použité

Není skladem


5 012 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Elder Scrolls V: Skyrim CE W/ Figure+Artbook+Map - PS3 bazar

Popis

Elder Scrolls V: Skyrim sběratele Ed

(Omlouváme se za strojový překlad)

Další díl v úspěšném Elder Scrolls série je konečně přichází: The Elder Scrolls V: Skyrim.

Skyrim je vlast Nords, divoký a hrdých válečníků lidí, kteří jsou zvyklí na hořké studené a mountanous terénu, který předznačují pozemky Skyrimu.

Zamořeném občanskou válkou a ohrožován návrat legendárních draků, Skyrim čelí nejtemnější hodinu.

Musíte mít smysl tohoto víru, prozkoumat zamrzlou tundru a přinést naději lidem.

The Elder Scrolls V: Skyrim Sběratelská edice na PS3 Zahrnuje: Alduin Socha: Vytvořeno ve spojení s IP Factory, tento sběratelský kousek jen socha stojí 30.5cm vysoký a je vyrobena z vysoce kvalitního PVC. Výsledky modelování ze skutečných in-game 3D digitálních souborů, je ukázkou Alduin, World Eater. Postaví posazený na vrcholu jednoho mnoho dračí zdí této hry, které učí hráče smrtící jazyk draků. "The Art of Skyrim" oficiálního umění Bok:. Díky více než 200 stran stávkujících, plné barevných ilustrací, nákresy a modely, to ohromující 23,8 cm x 30,8 cm konferenční stolek kniha mapuje znaky, zvířata, prostředí a ozbrojení Skyrimu. S úvodním slovem hra režiséra Todda Howarda a komentáře z Bethesda Game Studios umělců, budou čtenáři být vedena přes hru kultovní vizuální styl. "The Making of The Elder Scrolls V: Skyrim 'DVD: Dokumentární DVD obsahuje exkluzivní za-the-scenes záběry, včetně rozhovorů s týmem Bethesda Game Studios, neboť si vás od konceptu k vytvoření a poskytují vhled do příběhu, gameplay , nastavení, dědictví Elder Scrolls série, a mnohem více.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta