Fallout: New Vegas (18) Ultimate Ed - PS3

Bethesda Softworks

093155141902

Použité

123 Položek skladem

14 dnů

509 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Fallout: New Vegas (18) Ultimate Ed - PS3 bazar

Popis

Fallout: New Vegas (18) Konečný Ed

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vítejte zpátky do New Vegas!

Se zavedením Ultimate Edition Bethesda Softworks představuje definitivní vydání oceňované Fallout: New Vegas. Tento kompletní balíček, který zahrnuje Mrtvého peněz, čestný srdíčka, starý svět blues a Lonesome Road add-on Pack, vám umožní zažít vše, co New Vegas má nabídnout. Osladit pot, budete vyzbrojeni nejnovější cache unikátních zbraní, typy munice a recepty od posledního přídavné balíčky Courier Stash a Gun Runners Arsenal.

Zjistíte existuje více přátel - a nepřátelé - aby ať už jste ostřílený explorer na Mojave, nebo hrát hru poprvé. Objevíte zde i další důsledky, které mají být zodpovědný, a více příležitostí žít ve slávě - nebo hanba - po celý Wasteland. Volby, které provedete bude stejně vlivná jako dřív.

Užijte si pobyt.

Vlastnosti: The Definitive Compilation - The Ultimate Edition obsahuje všechny dilatační čtyři mise add-on balíčky mrtvý peněz, čestný srdíčka, starý svět blues a Lonesome Road, spolu s dvěma dalšími DLC balíčky-Courier skrýš a Gun Runners Arsenal-, které zvyšují rozsah unikátních zbraní, zbraňových mods, typy munice a receptů, které čekají na odkrytý v drtivé Mojave Wasteland. Za Wasteland - New Vegas je mnohem obsáhlejší než kdy jindy s Sierra Madre kasina, Národní park Zion, Big MT výzkumu kráteru a zrádný předělu nyní otevřen pro poznávání. Každá odlišná oblast představuje novou sadu větvení misí, pozoruhodné osobnosti a více šancí hrát na zachránce, nebo vyvrhel na rodáky z New Vegas. Lesklé nové hračky - Každý doplněk pack přidává na horu výzbroje již k dispozici. Ať už jste výtržník in-your-face nebo střelec dlouhého doletu, jedinečné balistické pěsti, jako je dvoustupňový Goodbye nebo šikovný 10mm Kulometné jako je Sleepytime zajistí, že válečný štváč ve vás bude ohýbat svůj ammo- plněné svaly. Prostor pro růst - S každým ze čtyř hlavních DLC balíčků, maximální se zvýšil o 5 úrovní, v konečném důsledku zvýšení stropu na úroveň 50.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta