Rage - PS3

Bethesda Softworks

093155140691

Použité

579 Položek skladem

14 dnů

159 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Rage - PS3 bazar

Popis

Vztek

(Omlouváme se za strojový překlad)

RAGE je průkopnický first-person střílečka odehrává v nepříliš vzdálené budoucnosti po asteroidem dopady na Zemi, opouštět pustošila svět za sebou. Můžete vyjít do této rozlehlé pustiny objevit lidstvo pracovat znovu se proti takové síly jako banditů gangů, mutantů a úřadem - tyranského vládního režimu, který má zvláštní zájem na vás zejména. Díky intenzivní first-person střílečka akce, boj krkolomný vozidla, rozsáhlý svět k prozkoumání a čelist-svržení grafiky poháněné revoluční id Tech 5 ID technologii je, RAGE slibuje zážitek jako žádný jiný. Se bát vyhynutí celoplanetární z masivního asteroidu v čele směrem k Zemi, světoví lídři se potýkají s neúprosnou úkolem zajistit přežití lidstva. Odešel s několika alternativami, život udržující lusky plněné s vybranými lidmi jsou pohřbeny hluboko pod zemským povrchem. Jste jedním ze zvolených členů těchto moderních denních archy a náhle vstoupit do RAGE vesmíru po vynoření sám. Takže si na svá vlastní zařízení, aby zůstali naživu ve světě plném s těmi, kteří dávají přednost, abys byl mrtvý, RAGE kombinuje výkonný vyprávění s srdce buší akci.

Funkce Visceral 1.-person přestřelka a průzkum - Take na gangů gangstera a hordy mutantů s využitím arzenál exotických zbraní a speciálních předmětů, jako jsou wingsticks, osobní věže, strážních botů a dálkově řízených bomb automobilů.
Frenetický třetí osobě automobilová chaos - Dupni přes pustiny ve svém vlastním Super buggy! Upgrade a přizpůsobit svůj vůz speciálních dílů, lakování a zbraní, poté vyzkoušet své dovednosti, jak si boj Čtyři-kroužit bandity klany a podílet se na smrtících závodech.
Tři způsoby, jak hrát na neomezenou akci - Ponořte se do bohatého příběhu-řízený zážitek pro jednoho hráče, chytit kamaráda pro exkluzivní módy družstva, nebo jít online pro všechny-out multiplayer chaos.
Expanzivní zkušenosti - Beyond the first-person akce a vozidla boji RAGE nabízí svět otevřený, aby prozkoumala, s jedinečnými znaky, vedlejších questů a přesvědčivý děj.
Grafiky, které mají být vidět, abyste uvěřili - běží na nejmodernější nový id Tech 5 motor číslo je nová Megatexture technologie přináší obrovskou pustinu na život v nikdy before- možném podrobně akce běží až na neuvěřitelných 60 snímků za sekundu

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta