Hunted: The Demon's Forge - PS3

Bethesda Softworks

093155140332

Použité

124 Položek skladem

14 dnů

255 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Hunted: The Demon's Forge - PS3 bazar

Popis

Hunted: The Demon je Forge

(Omlouváme se za strojový překlad)

Běží na Unreal 3 engine, Hunted - Démonovo Forge je svěží vzít na klasické fantasy hra, která přináší intenzitu a akci novodobé střelce. Ovládnutí buď E'lara, dálku zbraní expert, nebo Caddoc, mistr šermíř, vy a váš partner sestoupit do temného a předtuchu světě pro nezapomenutelnou kooperativní zážitek. Jak se budete pohybovat hluboko do světa Kala Moor, budete používat celou řadu smrtících zbraní, mocných kouzel a taktiky krycích čelit dolů vlnu po vlně zlých nepřátel. Bude to trvat spojené úsilí dvou velkých válečníků k objevování hrozivé dungeony, zarostlé ruiny a utiskovaní města ... a odhalit tajemství démonovu Forge.

Neskutečný Tmavý Fantasy - běží na Unreal 3 engine, temný svět Hunted ožívá jako třetí osoby fantasy hra se intenzitou a působení současného střelce. Hunted se může pochlubit ohromující vizualizací s dech beroucí výhledy a zlověstných podzemních světů. Co-op na dálku - kombinace E'lara se pohybovaly útoky nablízko odbornými znalostmi Caddoc je sundat příšerné co-op zabití pohyby, provádět speciální útoky, a léčit se navzájem odkudkoliv na bojišti. lišící bojové zkušenosti postav umožňuje strategie hráčův lišit od jedné hře až do příští. Sestoupit do hlubin Dungeon - Práce s co-op partnera objevit skryté cesty a řešit hádanky nevyzpytatelný, které blokují cestu. Prozkoumat hrozivé dungeony, zarostlé ruiny a zastrašování měst objevit poklad a silné upgrady. Dva způsoby, jak bojovat - Wade do tlustý boje za použití smrtící rvačka dovednosti, nebo takticky používat kryt odesláním hordy stvoření s luky a kouzel. Použijte silné kouzlo ke zvýšení bojové účinnosti svého partnera a dokonce i šance proti stále impozantní nepřátel. Forge své vlastní úrovně - Vytvořte a sdílejte své vlastní podnětné návrhy dungeon s kelímkem, výkonný editor, ve hře, která poskytuje nekonečné možnosti pro průzkum a bitvy pro vás a vaše přátele.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta