Fallout: New Vegas CE (18) W/ Book+DVD+Cards+Chips - PS3

Bethesda Softworks

093155140004

Použité

3 Položek skladem

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

2 177 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Fallout: New Vegas CE (18) W/ Book+DVD+Cards+Chips - PS3 bazar

Popis

Fallout: New Vegas Collectors Edition (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vítejte do Las Vegas. New Vegas.

Je to ten typ města, kde kopat svůj vlastní hrob před tím, než střelen do hlavy a odešel do mrtvý ... a to předtím, než se věci opravdu ošklivé. Je to město snílků a zoufalců trhá na kusy válčící frakce soupeří o úplnou kontrolu této pouštní oázy. Je to místo, kde tou pravou osobou s správný druh výzbroje skutečně může udělat si jméno pro sebe a vytvořit více než nepřítel nebo dva podél cesty.

Jak si bitvu si cestu přes tepelně-odstřelil Mojave Wasteland, kolosální Hoover Dam, a neon zalité Vegas Strip, budete se seznámí s barevné obsazení postav, energeticky úspornějších frakcí, speciální zbraně, mutované bytosti a mnoho dalšího , Přiklonit v nadcházející válce, nebo vyhlásit "vítěz bere vše" a koruna sami krále New Vegas v tomto navazující na videogame roku, Fallout 3 2008.

Užijte si pobyt.

Vlastnosti: žár v New Vegas! - Ani jaderný spad by mohla zpomalit shon Sin City. Prozkoumat obrovské rozlohy pouště pustiny - z malých měst tečkování Mojave Wasteland do jasných světel New Vegas. Viz the Great Southwest jak si lze představit jen ve Falloutu. Znepřátelených frakcí, barevné znaky a řadu nepřátelé! - Válka je zaděláno mezi soupeřícími frakcemi s důsledky, které změní životy všech obyvatel New Vegas. Volby, které provedete se dostanete do kontaktu s bezpočtem postav, tvorů, spojenců a nepřátel, a určují konečnou výbušné výsledek tohoto epického boje o moc. Nové systémy! - Užijte si nové přírůstky toFallout: New Vegas, jako je například Companion Wheel, který zjednodušuje režie své společníky, pověst systému, který sleduje následky svých činů a vhodně titulovaný Hardcore Mode oddělit pokorných z mocných. Speciální boje na tahy byly přidány, aby nový význam výrazu "zblízka a osobní". Použijte kádě do pauzy v boji, zaměřit se na určité části těla nepřítele a do fronty útoky, nebo rovnou k akci pomocí jemně vyladěné v reálném čase bojové mechaniku. Arzenál Lesklé nové zbraně! - S dvojnásobným množstvím zbraní, nalezených ve Falloutu 3, budete mít víc než dost nových a zajímavých způsobů, jak se vypořádat s hrozbami z pustiny a místními obyvateli. Kromě toho, Vault-Tec inženýři vymysleli nový konfigurační zbraňový systém, který umožňuje pohrát se svými hračkami a vidět změny provedené v reálném čase. Let it Ride! - V obrovském otevřeném světě s neomezenými možnostmi můžete vidět památky, přiklonit, nebo jít sám. Peacemaker nebo Hard Case, Pravidla domu, nebo Divoká karta - je to všechno v tom, jak hrát hru.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta