Fallout 3 CE Tin Box (18) W/ Figure+Artbook+DVD - PS3

Bethesda Softworks

093155125735

Použité

Není skladem


1 826 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Fallout 3 CE Tin Box (18) W/ Figure+Artbook+DVD - PS3 bazar

Popis

Fallout 3 sběratele Ed. Tin Box (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Fallout 3 PS3 Sběratelská edice obsahuje: Fallout 3: Kopie hry. Kov Lunchbox: Z kolekce balení! Pip-Boy !: limitovaná edice figurka s novinkou vratký hlavy. Art book: Viz předlohu Fallout 3. CD Soundtrack: Featuring skladby z Fallout 3.

Vault 101 - Jewel of the odpadů; výchozím bodem ve Falloutu 3 pro PS3. 200 let, Vault 101 má věrně sloužili přeživší obyvatele Washingtonu a jeho okolí, nyní známý jako kapitál Wasteland. Ačkoli globální atomová válka 2077 opustil USA, všichni ale zničil, obyvatelé Vault 101 užívat život bez neustálého stresu z vnějšího světa. Obří hmyz, Raiders, Otrokáři, a ano, dokonce i Super Mutanti jsou žádný partner pro vynikající Vault-Tec inženýrství. Přesto jeden osudový den, jsi vzhůru zjistil, že váš otec vzpírá dozorčího a opustil pohodlí a bezpečnost poskytovanou trezoru 101 z neznámých důvodů. Odcházející jediný domov, co jste kdy poznal, budete se vynoří z Vaultu do drsného Wasteland sluncem Fallout 3 správné hledat tvého otce - a pravdě.

Funkce Edition Fallout 3 PS3 Sběratelství:

Neomezená svoboda !: Vezměte na památky a zvuky z obrovské kapitálového Wasteland ve Falloutu 3 pro PS3. Viz velkých pomníků Spojených států ležících v post-apokalyptické zkázy. Ve Falloutu 3 pro PS3, můžete provést volby, které definovat a změnit svět. Jen dávat pozor na své Rad metr! Zažijte SPECIÁL: Vault-Tec inženýři přinese nejnovější lidské schopnosti simulace - zvláštní charakter systému! Využití nových objevů v bodech založených na schopnost reprezentace, SPECIAL ve Falloutu 3 pro PS3 poskytuje neomezené přizpůsobení vaší postavy. Zahrnuty jsou také desítky unikátních dovedností a výhod na výběr, každý s oslnivou různými efekty! Fantastické Nové pohledy: Průvodců v Vault-Tec jste to udělal znovu! Již není omezena pouze na jeden pohled, Fallout 3 pro PS3 umožňuje hráčům zažít svět z 1. nebo 3rd person pohledu. Vyberte si způsob, jakým budete hrát Fallout 3 pro PS3 s pouhým stisknutím tlačítka! The Power of Choice: Cítit se jako zbabělý darebák dnes, nebo Samaritán? Vyberte si stranu nebo Walk the Line, protože každá situace ve Falloutu 3 pro PS3 mohou být řešeny v mnoha různými způsoby. Vymluvit své problémy civilizovaným způsobem, nebo jen blikat vaší plazmy pušku. Megastřílečka Away With VATS !: Dokonce i šance v boji s Vault-Tec asistované systému cíleného Fallout 3 je pro vaše Pip-Boy Model 3000! VATS umožňuje pozastavit čas v boji, zaměřit se na určité části těla na svůj cíl, do fronty útoky, ať Vault-Tec vzít si své agrese pro vás. Fallout 3 pro PS3 umožňuje hráčům déšť smrt a zkázu ve zcela novém filmovém prezentaci představovat krvavé dismemberments a velkolepé exploze. Ohromující umělé inteligence: V Vault-Tec, uvědomíme si, že klíčem k oživení civilizaci po globální jaderné válce jsou lidé. Naše nejlepší mozky spojili své úsilí o výrobu pokročilou verzi Radiant AI, americký First Choice v lidské interakce simulace. Ve Falloutu 3 pro PS3, mimika, gesta, unikátní dialog, a realističtější chování, jsou sdruženy s ohromující výsledky podle nejnovější technologie Vault-Tec. Eye-odprýskávání krása: Svědčí o drsnou realitu jaderného spadu vynesené jako nikdy předtím v moderních super- deluxe HD grafiku ve Falloutu 3 pro PS3. Od neplodná pustina, na nebezpečí-naplněné kanceláře a tunely metra DC, ohavnou shnilé maso mutanta tvář, Fallout 3 pro PS3 je groteskně dobře vypadající!

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta