Fallout: New Vegas (18) - PS3

Bethesda Softworks

093155124776

Použité

706 Položek skladem

14 dnů

235 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Fallout: New Vegas (18) - PS3 bazar

Popis

Fallout: New Vegas (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Zaznamenat všechny pamětihodnosti a zvuky pohádkové New Vegas, vám přináší Vault-Tec, americká First Choice Post Nuclear Simulation. Prozkoumat zrádné pustiny Velkého jihozápadu z bezpečí a pohodlí své vlastní trezoru: Seznamte se s novými lidmi, čelit nejděsivější stvůry, a vyzbrojit s nejnovějšími high-tech zbraně, jak si udělat si jméno pro sebe na vzrušující novou cestu napříč pustině Mojave. Slovo varování však - zatímco inženýři Vault-Tec připravil pro každou událost, v Las Vegas, bohatství může změnit v jediném okamžiku. Užijte si pobyt.

Vítejte do Las Vegas. New Vegas.

Je to ten typ města, kde kopat svůj vlastní hrob před tím, než střelen do hlavy a odešel do mrtvý ... a to předtím, než se věci opravdu ošklivé. Je to město snílků a zoufalců trhá na kusy válčící frakce soupeří o úplnou kontrolu této pouštní oázy. Je to místo, kde tou pravou osobou s správný druh výzbroje skutečně může udělat si jméno pro sebe a vytvořit více než nepřítel nebo dva podél cesty.

Jak si bitvu si cestu přes tepelně-odstřelil Mojave Wasteland, kolosální Hoover Dam, a neon zalité Vegas Strip, budete se seznámí s barevné obsazení postav, energeticky úspornějších frakcí, speciální zbraně, mutované bytosti a mnoho dalšího , Přiklonit v nadcházející válce, nebo vyhlásit "vítěz bere vše" a koruna sami krále New Vegas v tomto navazující na videogame roku, Fallout 3 2008.

Užijte si pobyt.

Charakteristika: žár v New Vegas! - Ani jaderný spad by mohla zpomalit shon Sin City. Prozkoumat obrovské rozlohy pouště pustiny - z malých měst tečkování Mojave Wasteland do jasných světel New Vegas. Viz the Great Southwest jak si lze představit jen ve Falloutu. Znepřátelených frakcí, barevné znaky a řadu nepřátelé! - Válka je zaděláno mezi soupeřícími frakcemi s důsledky, které změní životy všech obyvatel New Vegas. Volby, které provedete se dostanete do kontaktu s bezpočtem postav, tvorů, spojenců a nepřátel, a určují konečnou výbušné výsledek tohoto epického boje o moc. Nové systémy! - Užijte si nové přírůstky toFallout: New Vegas, jako je například Companion Wheel, který zjednodušuje režie své společníky, pověst systému, který sleduje následky svých činů a vhodně titulovaný Hardcore Mode oddělit pokorných z mocných. Speciální boje na tahy byly přidány, aby nový význam výrazu "zblízka a osobní". Použijte kádě do pauzy v boji, zaměřit se na určité části těla nepřítele a do fronty útoky, nebo rovnou k akci pomocí jemně vyladěné v reálném čase bojové mechaniku. Arzenál Lesklé nové zbraně! - S dvojnásobným množstvím zbraní, nalezených ve Falloutu 3, budete mít víc než dost nových a zajímavých způsobů, jak se vypořádat s hrozbami z pustiny a místními obyvateli. Kromě toho, Vault-Tec inženýři vymysleli nový konfigurační zbraňový systém, který umožňuje pohrát se svými hračkami a vidět změny provedené v reálném čase. Let it Ride! - V obrovském otevřeném světě s neomezenými možnostmi můžete vidět památky, přiklonit, nebo jít sám. Peacemaker nebo Hard Case, Pravidla domu, nebo Divoká karta - je to všechno v tom, jak hrát hru.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta