Wet (18) - PS3

Bethesda Softworks

093155122079

Použité

180 Položek skladem

14 dnů

173 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Wet (18) - PS3 bazar

Popis

Za mokra (18)

(Omlouváme se za strojový překlad)

WET je vysoce stylizované třetí osoba střelec, který plynule spojuje pistole hry, meč zabití a Over-The-top akrobacii vytvořit dokonalou interaktivní akční zážitek. Hra umožňuje pořídit kdekoliv a kdykoliv. Budete mít možnost střílet při běhu, sjíždění žebříky, posuvné po podlaze, nebo provádění libovolného počtu akrobatických pohybů. Díky ironický mix humoru a násilí, jedinečný retro filmu vizuálním zpracováním a originálním 70. letech inspiroval hudbu.

WET je z třetí osoba střelec která nemá obdoby. Když Rubi Malone, zbraň-pro-pronájem, souhlasí opravit problém bohatého muže tím, že nalezení a dobývat jeho nevyzpytatelný syn, ona si myslí, že je úloha bude řezat a suché. Myslela si, že špatně. Úloha se ukáže být mnohem složitější, než se očekávalo, a muž, který ji najal není kým se zdá být. Na útěku a hledal muže, který ji zradil, Rubi zanechává masivní počet mrtvých v patách.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta