Aliens Vs Predator HE (18) 2010 - PS3

5055277005819

5055277005819

Použité

Není skladem


753 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Aliens Vs Predator HE 2010 - PS3 Bazar

Popis

Ve vesmíru vás povstání neslyší, když křičíte ... studio je příliš zaneprázdněné, abyste na příště křičeli hlasitěji. Vývojář originální akční-hororové klasiky 1999 Aliens vs Predator se vrací do PC a konzol s vysokým rozlišením. Ale to není žádný remake. Toto je znovu vynalezeno, Colonial Marine versus Predator versus Alien Madness. Převzetí kontroly nad některým z těchto druhů vás nabádá do velmi odlišného zážitku pro jednoho hráče, kde musíte použít různé dovednosti k překonání jedinečných překážek. Samozřejmě, příběhy o těchto třech druzích budou přecházet, což povede k nějakým spíše manickým výpadkům. Samotný příběh vychází z předpokladu původního filmu - na planetě BG-386 je objevena stará pyramida, která obsahuje temné tajemství, zatímco závod bojovníků dorazí na záměr udržet strukturu utěsněnou za každou cenu. Pak se všechno peklo uvolní. Každý druh má své vlastní schopnosti, slabiny a silné stránky - Colonial Marine není tak agilní nebo dobře obléhaný jako jeho nepřátelé, ale to vynakládá na to v syrových technologiích požární síly a mapové skenování. Predátoři mají prospěch z tajných útoků a útoků na zbraně, ale mohou být zničeni útoky na dlouhé vzdálenosti a koordinované zálohy. Cizinci jsou nejrychlejší ze tří a mohou běžet po zdích a zabíjet své nepřátele dříve, než si dokonce všimli, co se stalo, ale přichází za cenu skutečného zdraví nebo moci. On-line je boj o něco jedinečný v první osobě střílečka v tom, že to není všechno o zbraně a agility máte, ale jak používáte jeden druh 'schopnosti překonat slabost druhého. Trojcestné druhy bitvy umožňují cizincům, dravcům a námořníkům bojovat s bojem o mozky a mouchy, aby se ve vesmíru stali nejmalebnějšími.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta