Call of Duty Ghosts prestige edition - PS3

5030917133305

Použité

Není skladem


833 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Call of Duty Ghosts prestige edition - PS3 Bazar

Popis

Byly překonány a byly překonány, ale nebyly překonány

Call of Duty: Ghosts je mimořádným krokem vpřed pro jednu z největších zábavních franchisů všech dob. Tato nová kapitola franšízy Call of Duty představuje novou dynamiku, v níž jsou hráči na straně zmrzačeného národa, který bojuje proti svobodě nebo svobodě, jen aby přežil. Díky novému novému programu Call of Duty, nový nový model nového franšízového modelu přináší ohromující úrovně ponoření a výkonu, to vše při zachování rychlosti a plynulosti 60 snímků za sekundu na všech platformách.

Kampaň pro jednoho hráče

Deset let po ničivé hromadné události se americké hranice a rovnováha světové moci změnily navždy. Jako to, co zbylo z národa zvláštních operací, tajemná skupina známá jen jako "duchové" vede boj proti nově vznikajícímu, technologicky nadřazenému globálnímu mocenskému. Nová výzva vesmíru Duty: Poprvé v historii franchise, hráči převezmou roli "Underdog" s Call of Duty: Ghosts; přehnané a překonané, musí hráči bojovat o získání padlého národa v intenzivně osobním vyprávění. Hráči se seznámí s zcela novým obsazením postav a navštíví lokality ve změněném světě, na rozdíl od všeho, co bylo vidět v Call of Duty předtím.

Multiplayer

V Call of Duty: Duchové, které nevytváříte pouze třídu, vytváříte vojáka, první pro franšízu. V novém systému Create-A-Soldier mohou hráči změnit fyzický vzhled svého vojáka výběrem hlavy, typu těla, hlavy a vybavení a poprvé v hře Call of Duty může hráč také vybrat jejich pohlaví. S 20 000 možnými kombinacemi se jedná o nejflexibilnější a nejkomplexnější přizpůsobení znaků v historii Call of Duty. Nové dynamické mapy jsou vývojem multiplayeru. Zahrnují interaktivní prvky a události vyvolané hráčem, které způsobují, že se prostředí rozvíjí, jak probíhá každý zápas. Celá krajina může posunout a přinutit hráče, aby změnili taktiku a strategie. Call of Duty: Duchové představují nové pohyby taktických hráčů. Nový kontextový štíhlý systém nyní umožňuje hráčům opřít se o překážky bez přidání kombinací knoflíků nebo úplného opuštění krytu. Nový plášťový systém umožňuje pohyb tekutiny nad objekty, přičemž udržuje hybnost. Kloubové klouby umožňují přirozený přechod od sprintujícího krčování k náchylnému. Call of Duty: Duchové dodávají více než 20 NOVÝCH Kill Streaks ve Call of Duty: Ghosts - jako Juggernaut Maniac, Helo Scout, Vulture a ODIN Strike. Hráči mohou dokonce přinést strážného psa Rileyho z jedné kampaně k ochraně a také k útoku na nepřátele. Existuje také více než 30 nových zbraní, včetně zcela nové třídy zbraní: Marksman Rifles.

Squads

Sestavte svůj tým a vezměte až 6 z nich do bitvy v režimu všech nových jednotek. Tento režim přebírá ty nejlepší části zkušeností pro více hráčů a umožňuje vám hrát sólově nebo spolupracovně s vlastními vojáky vytvořenými a vyrovnanými v multiplayeru. Vybíjení, které uděláte členům Squad, přímo změní chování AI vašich spoluhráčů. Dejte svému vojákovi odstřelovací pušku a bude se chovat jako odstřelovač a kluk SMG bude více běhat a zbraň.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta