Call of Duty Ghosts prestige edition - PS3

5030917133305

5030917133305

Použité

Není skladem


830 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Call of Duty Ghosts prestige edition - PS3 Bazar

Popis

Byly překonány a byly překonány, ale nebyly překonány

Call of Duty: Ghosts je mimořádným krokem vpřed pro jednu z největších zábavních franchisů všech dob. Tato nová kapitola franšízy Call of Duty představuje novou dynamiku, v níž jsou hráči na straně zmrzačeného národa, který bojuje proti svobodě nebo svobodě, jen aby přežil. Díky novému novému programu Call of Duty, nový nový model nového franšízového modelu přináší ohromující úrovně ponoření a výkonu, to vše při zachování rychlosti a plynulosti 60 snímků za sekundu na všech platformách.

Kampaň pro jednoho hráče

Deset let po ničivé hromadné události se americké hranice a rovnováha světové moci změnily navždy. Jako to, co zbylo z národa zvláštních operací, tajemná skupina známá jen jako "duchové" vede boj proti nově vznikajícímu, technologicky nadřazenému globálnímu mocenskému. Nová výzva vesmíru Duty: Poprvé v historii franchise, hráči převezmou roli "Underdog" s Call of Duty: Ghosts; přehnané a překonané, musí hráči bojovat o získání padlého národa v intenzivně osobním vyprávění. Hráči se seznámí s zcela novým obsazením postav a navštíví lokality ve změněném světě, na rozdíl od všeho, co bylo vidět v Call of Duty předtím.

Multiplayer

V Call of Duty: Duchové, které nevytváříte pouze třídu, vytváříte vojáka, první pro franšízu. V novém systému Create-A-Soldier mohou hráči změnit fyzický vzhled svého vojáka výběrem hlavy, typu těla, hlavy a vybavení a poprvé v hře Call of Duty může hráč také vybrat jejich pohlaví. S 20 000 možnými kombinacemi se jedná o nejflexibilnější a nejkomplexnější přizpůsobení znaků v historii Call of Duty. Nové dynamické mapy jsou vývojem multiplayeru. Zahrnují interaktivní prvky a události vyvolané hráčem, které způsobují, že se prostředí rozvíjí, jak probíhá každý zápas. Celá krajina může posunout a přinutit hráče, aby změnili taktiku a strategie. Call of Duty: Duchové představují nové pohyby taktických hráčů. Nový kontextový štíhlý systém nyní umožňuje hráčům opřít se o překážky bez přidání kombinací knoflíků nebo úplného opuštění krytu. Nový plášťový systém umožňuje pohyb tekutiny nad objekty, přičemž udržuje hybnost. Kloubové klouby umožňují přirozený přechod od sprintujícího krčování k náchylnému. Call of Duty: Duchové dodávají více než 20 NOVÝCH Kill Streaks ve Call of Duty: Ghosts - jako Juggernaut Maniac, Helo Scout, Vulture a ODIN Strike. Hráči mohou dokonce přinést strážného psa Rileyho z jedné kampaně k ochraně a také k útoku na nepřátele. Existuje také více než 30 nových zbraní, včetně zcela nové třídy zbraní: Marksman Rifles.

Squads

Sestavte svůj tým a vezměte až 6 z nich do bitvy v režimu všech nových jednotek. Tento režim přebírá ty nejlepší části zkušeností pro více hráčů a umožňuje vám hrát sólově nebo spolupracovně s vlastními vojáky vytvořenými a vyrovnanými v multiplayeru. Vybíjení, které uděláte členům Squad, přímo změní chování AI vašich spoluhráčů. Dejte svému vojákovi odstřelovací pušku a bude se chovat jako odstřelovač a kluk SMG bude více běhat a zbraň.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta