DJ Hero Renegade Ed Kit + USB Reciever + Case - PS3

503091707P3RK

Použité

Není skladem


1 188 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Původ Velká Británie


DJ Hero Renegade Edice Kit + USB Reciever + Case - PS3 Bazar

Popis

DJ Hero hra Renegade gramofonový regulátor s prvotřídním kovovým ovládáním a povrchovou úpravou Hardshell Gramofonové pouzdro, které se převádí na standartní DJ stand Exclusive Jay-Z a Eminem 2-CD balení s neuvolněnými skladbami a sběratelským pouzdrem od umělce Shepard Fairey

DJ Hero přináší zcela nové interaktivní hudební zážitek, který umožňuje hráčům vládnout večírek a nejen zkušenosti, ale slyšet hudbu zcela novým způsobem. S více než 100 individuálními písněmi, které jsou vyzdviženy ve více než 80 unikátních nikdy předtím uvolněných směsích, které spojují žánry hudby, včetně hip-hopu, R & B, popu, rocku a elektroniky, DJ Hero dodává nejrůznější a mezinárodní sbírku hudby, hudební hra začleněním hymnu od legendárních umělců.

Vytvořený výhradně pro DJ Hero, regulátor točivých talířů ponoří fanoušky do autentičnosti dj kultury a moře hudby, když využívají a zvládnou různé DJ techniky včetně škrábání, míchání, křížení a odběru vzorků a zároveň ponechávají prostor pro tvůrčí projev s různými efekty a hráč vybrané vzorky a škrábance, transformující tvář v davu do života strany.

Hudba zněla lépe s vámi - s více než 100 jednotlivými písněmi na disku, které byly vyzdviženy ve více než 80 originálních exkluzivních mixech, DJ Hero sestavuje masivní seznam sestav zahrnující hip-hop, R & B, pop, rock, electronica a téměř všechno mezi nimi, od světově proslulých umělců jako David Bowie, Blondie, Justice, Marvin Gaye, KRS-1, Beastie Boys, Gorillaz, NERD, Nirvana a 50 Cent. Bust A Move - DJ Hero propadne jehlu do rekordů pro hráče a ponoří je do běžných DJ technik včetně mixování, vzorkování a různých scratch vzorků při nabízení společenského výrazu s freestyle efekty

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta