NBA 2K18 - PS3

5026555419987

Použité

Není skladem


960 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


NBA 2K18 - PS3 Bazar

Popis

PROJEVTE SUSEDSTVÍ

Byla přijata budoucnost režimů sportovní kariéry, které vám umožňují hrát hru tak, jak se vám líbí. Postavte si svou kariéru v hrách NBA, narazíte na kurty na hřišti, zapojíte se do okruhu Pro-Am nebo prozkoumejte obchody a místa v novém otevřeném okolí. Díky novým systémům pro upgrade a podporování MyPLAYER, našim největším obsazením postavy včetně hráčů NBA a ještě mnohem více.

MyPLAYER

Vytvořte svou kariéru v herních hrách NBA, narazíte na hřiště na hřišti nebo se připojte k okruhu Pro-Am. Obsahuje nové systémy pro upgrade a schvalování MyPLAYER a mnoho dalšího.

Můj tým

Sbírejte a soutěžíte s kartami hráčů s legendami NBA od včerejška a dnes. Vytvořte tým s omezeným výdělkem pro úplně nový sezónní režim Super Max nebo koncept karet pro turnaj 5v5 v novém režimu Pack & Playoffs.

ELITE GAMEPLAY

Nový motor pohybového systému přináší kontrolu hráčů na novou úroveň realismu. Nyní, driblovat a míč míč již nejsou řízeny animacemi. Tato špičková technologie dynamicky vytváří animace, které vám umožní dosáhnout nejlepšího herního zážitku. Nyní máte úplnou kontrolu.

ZVLÁŠTNÍ KOMENTÁŘ KUCHYNĚ

Největší seznam vysílacích talentů v historii sportovních videohry je ještě větší. Legendy Kobe Bryant a Kevin Garnett se připojují k stánku na rotačním základě, aby mohli vysílat své odborné znalosti.

LEGENDÁRNÍ TÍMY

Největší hráči v historii NBA ze všech 30 týmů, kteří se poprvé společně podíleli na all-time franchisových serverech. Soutěžte ve hře Play nyní, abyste jednou a navždy rozhodovali o tom, které nejvyšší časové řady frančízů jsou rozhodující.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta