Ride - PS3

MileStone Inc.

8059617102838

Použité

14 Položek skladem

14 dnů

394 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Ride - PS3 bazar

Popis

Jezdit

Kola z nejpopulárnějších výrobců motocyklů, napínavé závody, a kolo-the-world cesty: to je výbušná směs, která kombinuje vytvořit jízda videohry!

Předtím, než udeří skladbu, vyberte model kola, barvu livreji a svého jezdce oblečení. Nezapomeňte přizpůsobit své jízdní kolo pro zvýšení výkonnosti. Jezdit nejlepší kola na světě v současné době ve výrobě, a nejoblíbenějším modelem z minulosti, výběr z 14 různých výrobců. Řítí přes 15 míst nejoblíbenějším fanoušky motocyklů z celého světa, z rychlých závodních tratích s více evokující krajinu tratě, nesmíme zapomenout ani vzrušující streetracingové z městské dráhy. Vžijte se do testu při účasti na akcích World Tour a zaměřit se na vrcholu světových žebříčků, přičemž na vašich soupeřů a zvýšit vaši pověst ve světovém žebříčku. Vychutnejte si autentickou vzrušení z Motoclub, s přáteli závodit po boku vás na své vlastní oblíbené kola.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta