Get Up And Dance - PS3

5060015030152

5060015030152

Použité

20 Položek skladem

14 dnů

194 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 3
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Get Up And Dance - PS3 bazar

Popis

Vstaňte a tancujte

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vstát a taneční párty nechává pro Nintendo Wii a Playstation 3 je zábavná taneční party hra, kterou někdo může hrát. Jen chytit Wii Remote nebo pohybový ovladač (není součástí dodávky) a budete tančit během několika sekund své oblíbené skladby a baví se.

Vstát a tanec nabízí skvělé hry na jediné hře, stejně jako mnoho společenských her pro skupiny přátel, včetně jedinečného režimu skupiny, kde vy a přátelé mohou tančit jako vedení a doprovodné tanečníky, jako byste byli ve své vlastní taneční skupinu. Vstát a tanec představuje skutečné hudební videa svých oblíbených hitů skladeb, takže můžete tančit a pocit, že jste v oficiálním videu k písni!

Čas, aby si své přátele kolo pro tanec off!

Vstát a tanec ...... party time ..it to!

Funkce:

Unique Mode Group - umožňují hráčům k tanci vést nebo doprovodné tanečnice ve své vlastní taneční skupina Hit tratí - od špičkových umělců včetně Katy Perry, Timbaland, Taio Cruz, Jessie J, Nicole Scherzingerová, Girls Aloud, LMFAO, Cheryl Cole a mnoho dalších Oficiální videa - tančit jako bys ve videu Full Fitness režim - s Plánovač fitness a jedinečnými choreografiemi speciálně vytvořené pro režim způsobilosti ke zvýšené kardio cvičení zaměřené na specifické svalové skupiny Zkoušet Mode - to umožňuje učit tance krok za krokem Všechny skladby choreografii tance odborníci 10 expertní skupina Choreografie s různou obtížností několik režimů Party včetně přetahování lanem, Last Man Standing a Party Mix

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta