Need For Speed Most Wanted '12 - PS3

EA ( Electronic Art )

5030930109240

5030930109240

Použité

536 Položek skladem

14 dnů

304 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePlayStation 3
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Need For Speed Most Wanted '12 - PS3 Bazar

Popis

Need For Speed ​​Most Wanted '12

(Omlouváme se za strojový překlad)

Chcete-li být Most Wanted, budete muset předběhnout policajti, outdrive své přátele a přelstít své soupeře. Díky neúnavné policie nastřikovací, aby vás dolů, budete muset provést zlomku vteřiny rozhodnutí. Použijte otevřený svět ke svému prospěchu najít úkrytu body hit skoky a získat nová vozidla, aby vám o krok napřed.

V pravém Criterion Games módě, vaši přátelé jsou v centru vašich zkušeností. V otevřeném světě bez menu nebo haly, budete moci okamžitě vyzvat své přátele a prokázat své řidičské dovednosti v různých bezešvých multiplayerových akcí. Vaši soupeři budou dělat vše proto, aby vás zastavit dostat až na vrchol. V tomto světě, může existovat pouze jedna Most Wanted.

Funkce:

Otevřená World Action - porážka policajty - svou cestu. Hit skoky a zkratky, poníží, nebo třást policii v prostředí, které hrají na unikátní silné stránky vašeho vozu. Svoboda je všechno. Pohon kdekoliv se svými přáteli, objevovat skryté herní systém, nebo využít své znalosti města je porazit v nikdy nekončící dodávky výzev. Non-Stop Multiplayer - Vyberte si auto, připojit se svými přáteli a skočit do non-stop playlistu těsných, soutěžních akcí. Žádné lobby obrazovek znamená, že akce se nikdy nezastaví. Skóre velké, řadí nahoru a vydělávat nekonečné odměny a aktualizace. Udržujte divoké soupeření jdoucí mezi událostmi s nekonečné možnosti závodit, bitevních a prozkoumat v obrovském otevřeném světě. Porazit své přátele - Autolog 2 vystupňuje intenzivní konkurenci s individuální závod doporučení a napájí vysílání všech svých nejvíce ničím novým skóre, rychlost a časy se svými přáteli. Závodní bez pravidel - Je to přežití nejrychlejší jako Need for Speed nejhledanějších pojistky se franšízová je, autentické "skutečný vůz" cítit s intenzivní rychlosti a agrese Burnout. Power dolů, vysunout, a bitva si cestu kolem policisty a soupeři s použitím čistého řidičskou zručnost a těžkých dávkách dusného.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta