Medal Of Honor - Airborne - PS3

EA ( Electronic Art )

5030930059088

5030930059088

Použité

240 Položek skladem

14 dnů

272 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Medal Of Honor - Airborne - PS3 bazar

Popis

Medal of Honor - Airborne

(Omlouváme se za strojový překlad)

Medal of Honor se vrací a tentokrát vám umožní převzít kontrolu nad bitvou více než kdy předtím.

Hrajete jako soukromé Boyd Travers z 82. divize, jak se podílí na jednom z mnoha výsadkové operace, které se zúčastnily v Evropě během konce druhé světové války. Bitvy se pohybují od počátečního vylodění na Sicílii k mnoha bitev na území Německa; pokaždé, když zadat boj, můžete začít se svým sborem v rovině, Dakota C-47, a mít plnou kontrolu nad svým padákem, jak si hlavu směrem k bojové zóně níže.

Schopnost kontrolovat, kam přistát umožňuje hráčům mít ještě větší kontrolu nad tím, jak bitva se odehrává, jak jste schopni zaútočit na nepřítele ze všech možných úhlů. To, spolu s několika plně modifikovatelných zbraní, znamená to, že odstřelovači mohou rozhodnout, že přistát na vyšší zemi, zatímco stroj střelci mohou přistát přímo na frontové linii připraven k boji.

Při navrhování hry, producenti kontaktovali mnoho odborníků v oblasti druhé světové války vzdušné souboje, aby hra byla jako historicky přesné, jak je to možné poskytnout více pohlcující hratelnost.

S plnou kontrolu nad tím, jak budete bojovat bitvu a jen jaký druh zbraně, které používáte, každá úroveň může být hrána několikrát s nepřáteli reagujících odlišně na vaše bojové techniky pokaždé.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta