Fallout: New Vegas (18) Ultimate Ed - PS3 Bazar

Bethesda Softworks

093155141902

093155141902

Použité

Není skladem


975 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Fallout: New Vegas (18) Ultimate Ed - PS3 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Fallout: New Vegas (18) Konečný Ed

Vítejte zpátky do New Vegas!

Se zavedením Ultimate Edition Bethesda Softworks představuje definitivní vydání oceňované Fallout: New Vegas. Tento kompletní balíček, který zahrnuje Mrtvého peněz, čestný srdíčka, starý svět blues a Lonesome Road add-on Pack, vám umožní zažít vše, co New Vegas má nabídnout. Osladit pot, budete vyzbrojeni nejnovější cache unikátních zbraní, typy munice a recepty od posledního přídavné balíčky Courier Stash a Gun Runners Arsenal.

Zjistíte existuje více přátel - a nepřátelé - aby ať už jste ostřílený explorer na Mojave, nebo hrát hru poprvé. Objevíte zde i další důsledky, které mají být zodpovědný, a více příležitostí žít ve slávě - nebo hanba - po celý Wasteland. Volby, které provedete bude stejně vlivná jako dřív.

Užijte si pobyt.

Vlastnosti: The Definitive Compilation - The Ultimate Edition obsahuje všechny dilatační čtyři mise add-on balíčky mrtvý peněz, čestný srdíčka, starý svět blues a Lonesome Road, spolu s dvěma dalšími DLC balíčky-Courier skrýš a Gun Runners Arsenal-, které zvyšují rozsah unikátních zbraní, zbraňových mods, typy munice a receptů, které čekají na odkrytý v drtivé Mojave Wasteland. Za Wasteland - New Vegas je mnohem obsáhlejší než kdy jindy s Sierra Madre kasina, Národní park Zion, Big MT výzkumu kráteru a zrádný předělu nyní otevřen pro poznávání. Každá odlišná oblast představuje novou sadu větvení misí, pozoruhodné osobnosti a více šancí hrát na zachránce, nebo vyvrhel na rodáky z New Vegas. Lesklé nové hračky - Každý doplněk pack přidává na horu výzbroje již k dispozici. Ať už jste výtržník in-your-face nebo střelec dlouhého doletu, jedinečné balistické pěsti, jako je dvoustupňový Goodbye nebo šikovný 10mm Kulometné jako je Sleepytime zajistí, že válečný štváč ve vás bude ohýbat svůj ammo- plněné svaly. Prostor pro růst - S každým ze čtyř hlavních DLC balíčků, maximální se zvýšil o 5 úrovní, v konečném důsledku zvýšení stropu na úroveň 50.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta