Fallout 3 CE Tin Box (18) W/ Figure+Artbook+DVD - PS3 Bazar

Bethesda Softworks

093155125735

093155125735

Použité

Není skladem


1 781 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Fallout 3 CE Tin Box (18) W/ Figure+Artbook+DVD - PS3 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Fallout 3 sběratele Ed. Tin Box (18)

Fallout 3 PS3 Sběratelská edice obsahuje: Fallout 3: Kopie hry. Kov Lunchbox: Z kolekce balení! Pip-Boy !: limitovaná edice figurka s novinkou vratký hlavy. Art book: Viz předlohu Fallout 3. CD Soundtrack: Featuring skladby z Fallout 3.

Vault 101 - Jewel of the odpadů; výchozím bodem ve Falloutu 3 pro PS3. 200 let, Vault 101 má věrně sloužili přeživší obyvatele Washingtonu a jeho okolí, nyní známý jako kapitál Wasteland. Ačkoli globální atomová válka 2077 opustil USA, všichni ale zničil, obyvatelé Vault 101 užívat život bez neustálého stresu z vnějšího světa. Obří hmyz, Raiders, Otrokáři, a ano, dokonce i Super Mutanti jsou žádný partner pro vynikající Vault-Tec inženýrství. Přesto jeden osudový den, jsi vzhůru zjistil, že váš otec vzpírá dozorčího a opustil pohodlí a bezpečnost poskytovanou trezoru 101 z neznámých důvodů. Odcházející jediný domov, co jste kdy poznal, budete se vynoří z Vaultu do drsného Wasteland sluncem Fallout 3 správné hledat tvého otce - a pravdě.

Funkce Edition Fallout 3 PS3 Sběratelství:

Neomezená svoboda !: Vezměte na památky a zvuky z obrovské kapitálového Wasteland ve Falloutu 3 pro PS3. Viz velkých pomníků Spojených států ležících v post-apokalyptické zkázy. Ve Falloutu 3 pro PS3, můžete provést volby, které definovat a změnit svět. Jen dávat pozor na své Rad metr! Zažijte SPECIÁL: Vault-Tec inženýři přinese nejnovější lidské schopnosti simulace - zvláštní charakter systému! Využití nových objevů v bodech založených na schopnost reprezentace, SPECIAL ve Falloutu 3 pro PS3 poskytuje neomezené přizpůsobení vaší postavy. Zahrnuty jsou také desítky unikátních dovedností a výhod na výběr, každý s oslnivou různými efekty! Fantastické Nové pohledy: Průvodců v Vault-Tec jste to udělal znovu! Již není omezena pouze na jeden pohled, Fallout 3 pro PS3 umožňuje hráčům zažít svět z 1. nebo 3rd person pohledu. Vyberte si způsob, jakým budete hrát Fallout 3 pro PS3 s pouhým stisknutím tlačítka! The Power of Choice: Cítit se jako zbabělý darebák dnes, nebo Samaritán? Vyberte si stranu nebo Walk the Line, protože každá situace ve Falloutu 3 pro PS3 mohou být řešeny v mnoha různými způsoby. Vymluvit své problémy civilizovaným způsobem, nebo jen blikat vaší plazmy pušku. Megastřílečka Away With VATS !: Dokonce i šance v boji s Vault-Tec asistované systému cíleného Fallout 3 je pro vaše Pip-Boy Model 3000! VATS umožňuje pozastavit čas v boji, zaměřit se na určité části těla na svůj cíl, do fronty útoky, ať Vault-Tec vzít si své agrese pro vás. Fallout 3 pro PS3 umožňuje hráčům déšť smrt a zkázu ve zcela novém filmovém prezentaci představovat krvavé dismemberments a velkolepé exploze. Ohromující umělé inteligence: V Vault-Tec, uvědomíme si, že klíčem k oživení civilizaci po globální jaderné válce jsou lidé. Naše nejlepší mozky spojili své úsilí o výrobu pokročilou verzi Radiant AI, americký First Choice v lidské interakce simulace. Ve Falloutu 3 pro PS3, mimika, gesta, unikátní dialog, a realističtější chování, jsou sdruženy s ohromující výsledky podle nejnovější technologie Vault-Tec. Eye-odprýskávání krása: Svědčí o drsnou realitu jaderného spadu vynesené jako nikdy předtím v moderních super- deluxe HD grafiku ve Falloutu 3 pro PS3. Od neplodná pustina, na nebezpečí-naplněné kanceláře a tunely metra DC, ohavnou shnilé maso mutanta tvář, Fallout 3 pro PS3 je groteskně dobře vypadající!

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta