Resistance 2 - PS3 Bazar

0711719768258

0711719768258

Použité

1 Položka(Skladem v ČR)

208 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Resistance 2 - PS3 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Resistance 2

Vyzvednutí příběh ze závěrečných momentů první hry, Resistance 2 pokračuje příběh alternativní poválečného 20. století, kdy civilizace se rychle rozdrcen jako divokého viru Chimera otočí zalidněné do obludných zmutovaných stvoření. V první hře Resistance: Fall of Man, hráči převzal kontrolu nad Nathan Hale, americký voják nasazen v Anglii, v epické first-person střílečka spolu s poutavý příběh. Infikované virem, přesto zázračně schopen držet své řádění na uzdě, výhody Hale ze super-silou, že mu půjčí, stávat se téměř one-man armády v boji o boji proti Chimeran útoku z Ruska.

V Resistance 2 se hráči opět převzít hledisko Hale. Byl evakuován z Londýna na islandský základnu pokračovat v boji proti Chimera, která se nyní snaží koordinované tlačit přes Atlantik. už nejsou sami, Hale je doprovázen kapelou bratrů podobně infikovaných. Známý jako Sentinely, a to prostřednictvím mnoha misích, které poskytují pomoc v těžkých zbraní a hrubou silou. Hale a tým musí zastavit krvácení do Chimeran nápor přes mnoho úkolů stanovených v rámci pevniny USA, kde se kdysi ceněné výhledy blitzed z nebe rozsáhlých nepřátelských bitevních lodí.

Naštěstí, zbraně výzkum přinesl nové hybridní palebné síly hodit z epického boje. Kromě karabině a Bullseye z původní hry, jsou zde nové těžké zbraně včetně minigun Wraith a plazmovou děla - instrumentální porážkou nové plemeno Chimera, jako ve vodě nese Kraken nebo 10-ti podlažní Leviathan. Skutečná hrůza přijde, nicméně, v opuštěných měst a klidné lesy, když hra se obrat směrem k "" survival hororu "" žánru.

Vedle poutavé a bohatě ilustrovaný příběh vedené kampani pro jednoho hráče přijít dva velké multiplayerové módy; nový osm hráčů on-line kooperativní kampaň - po samostatném příběhu, který běží paralelně ke hře pro jednoho hráče, hráči zvolit jednu ze tří tříd - voják, zdravotník nebo zvláštní-ops - každý s jejich cíli vlastními body vedením. Alternativně tradiční on-konkurenční hry s twist - podílet se na deathmatch, team deathmatch, "Regulace core" (Capture the Flag) a objektivní bázi "potyčka" hry s ohromující celkem 60-hráčům bojovat s tím ven at the stejný čas.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta