Last Of Us, The - PS3 Bazar

0711719274551

0711719274551

Použité

1 Položka(Skladem v ČR)

421 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Last Of Us, The - PS3 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Poslední z nás,

Pandemie radikálně změnil známá civilizace. O dvacet let později, infikované lidé volně běhat a pozůstalí jsou navzájem zabíjet pro potraviny, zbraně, nebo jak se mohou dostat do rukou. Joel, nemilosrdný přežil, je najat propašovat 14 roků-stará dívka, Ellie, které jsou mimo despotické vojenské karantény, ale to, co začíná jako jednoduchá práce brzy promění v hluboké cesty napříč USA

Co je potřeba k přežití v brutálním přesto krásný svět, který je The Last of Us? To je to, co you'lll čelit na každém kroku jako Ellie a Joel vydává na epickou cestu, která bude zkoumat hlubiny lidskosti a tlačit je k hranicím lidské vytrvalosti.

Populace byla zdecimována. Vláda Spojených států již dávno zhroutila. Dvacet let po vypuknutí, opuštěných měst se pomalu kultivovaný od přírody. Roamingové pásy přeživších jsou navzájem zabíjet pro potraviny, zbraně, nebo jak se mohou dostat do rukou.

Joel, nemilosrdný přežil s nemnoha morální linek nechal přejít, žije v jednom z posledních zbývajících karantény zónách. Tyto zděné-off, represivní měst provozují, co zbylo z armády. Přes přísné stanného práva, Joel působí na černém trhu města, pašování kontrabandu za správnou cenu.

Joel je požádán o umírající přítele pečovat Ellie, čtrnáct-letá dívka s odvahou za jejími let. Co začíná jako jednoduchá práce dodat Ellie na jiný karanténní zóny, brzy promění v hluboké cestu, která navždy změní Joela a Ellie.

Jak oni trek napříč post-pandemie Spojené státy, Joel a Ellie se setkávají různé frakce přeživších, které mají každý našel jedinečný způsob, jak se vypořádat s infikovanými lidmi, nedostatek dodávek, a hrozba dalších přeživších. Jako Joel a Ellie se snaží vytrvat, musí se naučit vzájemně důvěřovat a spolupracovat, aby přežili realitu tomto novém světě.

Ve své podstatě, The Last of Us je o vazbě, která vytváří mezi Joel a Ellie - je to příběh lásky, věrnosti a vykoupení.

Vlastnosti: Staňte se lovcem a lovil v brutální Postpandemické světě. Hrát jako Joel, nemilosrdný přežil, který je spárován s Ellie, statečný mladé dospívající dívky, zatímco oni pracují společně snášet nebezpečné trek přes známé, přesto Postpandemické Spojených státech. Intenzivní charakter-řízený příběh představovat obsazení rezonančních znaků, které si vzít na bohaté, emocionální cestu přes oceňované Naughty Dog filmového vyprávění, zachycování výkonu a vysoké výrobní hodnoty. Prozkoumat decimovala, přerostlý Ameriku kultivovaný od přírody, označenou zbytky lidské civilizace vedle sebe proti krásné, svěží prostředí, vydané realistické a ohromující grafikou. Přitom strategii, jak přežít nepřátelské setkání jako Balance of Power AI systém neustále přizpůsobuje zda Joel či nepřátelé navrch. Rychle manévrovat přežít setkání jako nepřátelé změní své chování založené na tom, co zbraň, vidí Joel hospodářství, kolik z nich jsou naživu, a zda hráč dokázal překvapit. Naučte se, jak přežít den po dni: uklízet životně důležitých zdrojů, řemeslný zbraně z oblasti životního prostředí objektů a soutěžit s ostatními přeživšími na omezené zásoby a munici.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta