Wonderbook: Book of Spells (Book+Game) - PS3 Bazar

0711719202356

0711719202356

Použité

96 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

155 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Wonderbook: Book of Spells (Book+Game) - PS3 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Wonderbook: Book of Spells (Book + Game)

Wonderbook je fyzikální kniha vyrobena z papíru a kartónu, které přináší život tisíce příběhů se zcela novou sérii zážitků a zkušeností k prozkoumání. Výkonný storytelling vozidlo a nástroj pro fantazii, bude Wonderbook přinese exkluzivní obsah pohlcující nové způsoby tím, že vás v srdci akce s využitím technologie rozšířený reality změnit svět kolem sebe. Přináší tajemství a objev do vašeho obývacího pokoje, bude Wonderbook tituly vás vtáhne do nových světů, a dá vám šanci žít v příbězích, které máte rádi.

Kniha kouzel je první titul pro Wonderbook, nejnovější přírůstek do zážitku PlayStation. Napsal Miranda jestřáb před více než 200 roky, kniha kouzel lze nalézt v uzavřeném úseku knihovny Bradavicích. Je to moderní učebnice pro studenty, které jim pomohou na jejich cestě k tomu stát se uznávaným čarodějnice nebo kouzelník.

Kniha kouzel poskytuje studentům bezpečné prostředí, ve kterém ke čtení, objevovat, učit se a procvičovat kouzla, které již znají a milují, jako je například Incendio, Wingardium Leviosa a Expelliarmus, stejně jako objevit nezbedných poznámky a kouzel naškrábaných do okrajů předchozími Bradavicích studenty a vtipné neoficiální fakta týkající se kouzla. JK Rowling napsal hlavolam, který vás vede přes zkušenosti, které poskytují vhled do hodnoty čarodějnice nebo kouzelník se musí naučit, a zve vás na cestu přes knihu odemknout nový obsah, odměňovat úspěšné studenty na cestě.

Vlastnosti: Objevte kouzlo: Wonderbook trvá Rozšířená realita na velkolepé nová místa s intuitivním a snadno použitelné knihy. Vyklopením, otočením nebo pouhým otočením stránky přinášejí příběhy k životu vše kolem vás, jako nikdy předtím. Naučit umění pravopisu lití: kapitolu po kapitole, budete moci přečíst o a praxe 20 kouzla, vyzvednutí cenné zkušenosti a poučení podél cesty - stejně jako dům body - stejně jako student v Bradavicích. Původní obsah od JK Rowling: Ze světa Harryho Pottera, kniha kouzel odhaluje nový a zajímavý obsah Světovou best-miloval autor. Nabízí backstories slavné kouzel, cenné ponaučení a zbrusu nových tvorů, může studentské kouzelníci odemknout další psaní s každým testem kapitol.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta