Motorstorm Apocalypse - PS3 Bazar

0711719153382

0711719153382

Použité

Není skladem


368 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Motorstorm Apocalypse - PS3 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

MotorStorm Apocalypse

Festival MotorStorm roztínali Monument Valley, tichomořského ostrova a severní polární kruh. Teď je čas vyrazit do města během gigantické zemětřesení.

Opět platí, že nejvíce brutální offroad závodění festival je zpět, a tentokrát "Stormers přinášejí extrémní festival MotorStorm do hlavní metropolitní město zpustošené gigantickým zemětřesením. Vyvinutý Evolutions Studios exkluzivně pro PS3 MotorStorm: Apocalypse přivádí zpět podpisovou MotorStorm závodní šílenství, ale tentokrát závodníci se musí vypořádat s nepředvídatelností rozpadajícího se městského prostředí. Naplněný s nestabilními mrakodrapy, ohnivé tunelů metra, kroucení mosty, a hroutící se budovy, téměř kompletně opustil město nabízí perfektní hřiště pro elektrické značky MotorStorm je brutální pouliční závody.

Plně přizpůsobit svou sbírku vozidel, včetně supercars, auta svalu a superbiků, a lícem dolů vaši kolegové "Stormers stejně jako město, kde vás čeká zkáza na každém kroku. S třes a otřesy pokračovat zasáhnout město v reálném čase, hráči budou čelit dělat rychlé rozhodování v krajině na pokraji totální devastace. Vítejte v apokalypsy, MotorStorm styl!

Vlastnosti: Zúčastněte se více než 40 unikátních ras, s dráhy měnící se za každou návštěvu přežít ohromující a epické real-time ničení effects- vše od kulometnou palbou na raketové útoky na zemětřesení děje, jak si závod Bojové přáteli s 4 hráčů na rozdělené obrazovce , nebo se 4 hráčů na rozdělené obrazovku online ještě závodní Mayhem Hluboké on-line funkcí, včetně intenzivního 16 hráčů on-line závodění, sdílení vzorů vlastní auto s přáteli a vytváření a sdílení zcela nové herní zážitky s neuvěřitelnou Game Mode Stvořitele Pick a přizpůsobit vozidla od ne méně než 12 hodin, s supercars, auta svalu, Superbike, vrtulníky a další nyní přidají do legendárního mix MotorStorm klasiků s 3D podporou, ponořte se do závodu jako každý pád a výbuchu ožívají přímo do vašeho obývacího pokoje ve stereoskopickém slávě na vašem televizoru 3D

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta