Blacksite - Area 51 - PS3 Bazar

031719269433

031719269433

Použité

Není skladem


299 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 3
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Blacksite - Area 51 - PS3 - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Blacksite - Area 51

Moderní denní obavy ožívají ve známém, přesto mimořádné nastavení: malá americká město hemží cizího života. Vláda je zoufalá a snažil se obsahovat tajemství tak hrozné, že již nemůže být zachována. Všechno závisí na působení Aeran Pierce, bývalý speciálních sil vraha hozen do jednoho z nejvýbušnějších okamžiků v americké historii.

Živé, dýchající Squad: Váš elitní komando speciálních sil, sestavený z fi hnízda vojáků v dnešní armádě, odpoví na Vaše objednávky a vaším vedením v nejvíce realistické obrazy ve hře představitelné. Vést svou jednotku dobře a oni si postavily za sebou, když nepřítel svádí boj, ale váhat tváří v tvář nepříteli a jejich morálka bude odpovídajícím způsobem umyvadlo, ovlivňuje jejich cíle, jejich únavu a vůli bojovat. Online multiplayer režimy: Hráči budou mít širokou škálu tradičních on-line režimech, jako je Deathmatch, Team Deathmatch a Capture the Flag. All-nové, jedinečné režimy budou k dispozici ve formě Human vs. Reborn režimem a novým režimem obležení, kde se týmy snaží zachytit vzájemně členy četu na cestě k regulaci území také. Drive, Shoot and Ride: Drive nejnovější vojenské HMMWVs, čtyřkolky a ovládnout civilní vozidla, nebo se sídlem v pozici střelce v odvážných, nájezdy vrtulníků low-level proti nepřátelským pozicím. Unique One-Button Squad Command: Jak čety, máte moc, autoritu a povinnost Příkaz své vojáky, aby provádět celou řadu složitých akcí, včetně výsadby C-4, odstřelovačů nepřítele ve strážní věž, nebo převzetí kontroly různých vozidel. Hráči budou mít také schopnost kontrolovat všechny příkazy Squad pouhým stiskem jediného tlačítka, aniž by se museli obtěžovat s neohrabaný nabídek a / nebo více kohoutků tlačítka. Realistický, plně interaktivní prostředí: V konečném mise bázi, hráč-řízený FPS hru, vezměte si Squad dolů některého z více cest k řešení problémů a porazit nepřátele. Strategicky použít krycí body a odfouknout ostatní v obrovských úrovní, kde téměř vše, co vidíte je zničitelné.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta