Tomb Raider - Underworld - PS2

Square Enix

5021290035751

5021290035751

Použité

31 Položek skladem

14 dnů

336 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Tomb Raider - Underworld - PS2 bazar

Popis

Tomb Raider - Underworld

(Omlouváme se za strojový překlad)

Lara Croft je zpět s ránou - nebo více přiměřeně, popálení, jako Tomb Raider Underworld začíná svůj příběh se slavnou Croft Manor jít dolů v plamenech. Přetočit jen několik dní a když se dostanete pustit se do nového dobrodružství zjistit, proč se někdo rozhodl hrát se zápalkami.

Úspěch v minulosti tituly Legend a výročí nejsou ztraceny na vývojáře Crystal Dynamics, které je užívají, co fungovalo tenkrát s několika novými vylepšeními a tuny nových hádanky překonat. Nemluvě o všechny druhy volně žijících živočichů a přírodních nebezpečí, že bude bránit vaše útočit. Tigers nezdá se, že vzít do Lara moc.

Tam je dobrý mix akce a šedé hmoty-ohýbání hádanky, ale fokus v podsvětí je opravdu aby bylo vaše adventura. Pokud to bolí, když si myslíte, a proto se vám nelíbí puzzle prvek, je tu Praktické rady systém, který poskytuje rady, jak překonat aktuální situaci.

Když přijde na boj průzkum, je tam několik vylepšení tam taky - nejvíce pozoruhodně zavedení "Adrenalinová momentů", které nahradí rychlé časované události, které pit Lara v životě nebo smrti situaci. Úhel záběru pánve k dynamičtějšímu pohledu a máte volný kontrolu uniknout situaci, než zemřete. Podobné zpomaleně momenty lze nalézt v útoku nepřátel, kde se vaše záběry se stane silnější a může dokonce přistát one-hit-zabít záběrů.

Se spoustou Swanky místech, aby bota, včetně Thajska, Mexika a Středozemního moře, tam opravdu není moc nenávidět v Tomb Raider Underworld, zvláště pokud jste fanoušky nedávno restartoval série.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta