Tomb Raider Anniversary - PS2

Square Enix

5021290029293

5021290029293

Použité

218 Položek skladem

14 dnů

292 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Tomb Raider Anniversary - PS2 bazar

Popis

Tomb Raider Anniversary

(Omlouváme se za strojový překlad)

V roce 1996 byla zahájena původní Tomb Raider. 3D herní design, ovládací prvky a grafika byla opravdu průlomovou za jejich čas. Navíc, hráči byli také prezentovány s jedinečným, ženské lidské hratelné postavy, s nimiž by se mohly citově připojeným Lara Croft. Původní Tomb Raider prodalo přes sedm milionů kopií a je stále ohlašoval jako absolutní klasika a jeden z nejlepších akční adventur všech dob. Tomb Raider definoval PlayStation a změnil způsob, jakým lidé hrají hry.

Ve výsledku to a slavit a připomínat pokračující vývoj Tomb Raider série a jeho ústřední postava, Crystal Dynamics se vyvíjí nový Tomb Raider dobrodružství pro Lara. Inspirovaný původním Tomb Raider videohry; Lara Croft Tomb Raider: Anniversary věrně zachovává prvky, které vytvořila původní Tomb Raider hru takovou klasiku.

Použití enhanced "Tomb Raider: Legend 'herní engine, grafický, technologie a fyziky přinést Lara dobrodružství a provozování mystického artefaktu známý jen jako Scion až do dnešních technologických standardech a nabídne hráčům zcela nový herní zážitek.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta